Medve Matektábor 2017 - Sástó
Sástó, 2017. június 27. - 2017. július 3.
2017 nyara egy fergeteges hangulatú, teltházas sástói táborral kezdődött. Ellátogatott hozzánk Szoboszlai Mihály, aki a Magyar Nemzeti Banktól érkezett és megismertette a diákokat a kamatdöntés részleteivel, valamint inflációs játékra invitálta a résztvevőket.
Az időjárás igen kegyes volt hozzánk, melynek köszönhetően utolsó nap egy óriási vízibomba és locsoló csata hűtötte le a diákokat és tanárokat egyaránt. Az ezt követő batkaárverés a végére átalakult egy medencés bulivá, melyet még közös énekléssel és tánccal koronáztunk. Aki részt vett a táborban, az már biztosan tudja, hogy "Medvézni jó!".
Résztvevők
Csoport | Név | Évfolyam | Iskola | Város |
A | Balogh Dénes | 5. | Zimándy Ignác Általános Iskola | Törökbálint |
A | Beke Róbert Márk | 5. | Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest |
A | Choma Sára | 5. | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen |
A | Czibor Emma | 5. | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár |
A | Egyed Balázs | 5. | Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola | Budapest |
A | Fekete Richárd | 5. | Somogyi Imre Általános Iskola | Abony |
A | Jeney Örs | 5. | Zimándy Ignác Általános Iskola | Törökbálint |
A | Kecskés Panka | 5. | Szent II. János Pál Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
A | Kocsis Péter | 5. | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna |
A | Kopác Júlia | 5. | Britannica Angolnyelvű Nemzetközi Óvoda Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
A | Maruzsán Borisz | 5. | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr |
A | Molnár Mátyás József | 5. | Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet | Eger |
A | Ragó Marcell | 5. | Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet | Eger |
A | Skripecz Bertalan | 5. | Zimándy Ignác Általános Iskola | Törökbálint |
A | Somlói Sámuel | 5. | Kiss Árpád Általános Iskola | Balassagyarmat |
A | Wujiawei Dávid | 5. | Kőbányai Szent László Általános Iskola | Budapest |
B | Bak Angelika Hédi | 6. | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét |
B | Bányai Nándor | 6. | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Eger |
B | Bobvos Virág | 5. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest |
B | Böhm Hanna | 6. | PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázum és Szakgimnázium Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája | Pécs |
B | Bolla Péter | 5. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
B | Iványi Zsolt | 5. | SZTE Gyakorló Általásnos Iskola és Gimnázium | Szeged |
B | Kaptás Vivien | 5. | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény |
B | Kiss Dániel | 6. | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár |
B | Knuth Sára | 5. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest |
B | Kovács Kristóf | 6. | Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Eger |
B | Márton Botond | 6. | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár |
B | Nagy Gergő | 5. | Szegedi Gregor József Általános Iskola | Szeged |
B | Pap Máté | 6. | Kecskeméti Főiskola Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Óvoda | Kecskemét |
B | Papp Zsófia | 5. | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény |
B | Richlik Márton | 5. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
B | Virág Nóra | 5. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest |
C | Barát Benedek | 6. | Fóti Garay János Általános Iskola | Fót |
C | Beke Marcell Zoltán | 6. | Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest |
C | Fekete Tibor | 6. | Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium | Cegléd |
C | Havasréti Bálint | 6. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc |
C | Izsáki Domonkos | 6. | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
C | Kerekes Marcell | 7. | Kispesti Pannónia Általános Iskola | Budapest |
C | Lichtenstein László | 6. | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya |
C | Littmann Mihály | 6. | ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola | Budapest |
C | Lombay Béla Imre | 6. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc |
C | Máthé Gergő | 6. | Budapest V. Kerületi Hild József Általános Iskola | Budapest |
C | Nagy Adrien | 6. | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár |
C | Pásztor Miklós | 6. | Érdi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Érd |
C | Prezenszki Zalán | 6. | Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium | Fót |
C | Vári-Kakas Adél | 6. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
C | Vásárhelyi Zoltán | 6. | Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola | Debrecen |
C | Vasas Péter | 6. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | Miskolc |
C | Xiong Benjamin Victor | 6. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
K | Andó Kamilla | 7. | Nyárády András Általános Iskola | Felsőnyárád |
K | Beke Barnabás György | 7. | Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest |
K | Faragó Tamás | 7. | Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét |
K | Gerencsér Dániel | 7. | Vaszary János Általános Iskola | Tata |
K | Máthé Hunor-Szilárd | 7. | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok |
K | Micskó Máté | 7. | Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium | Érd |
K | Soczó Bálint | 7. | Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium | Érd |
K | Spinyhért Sára Borbála | 7. | Érdi Bolyai János Általános Iskola | Érd |
K | Vadler Vilmos | 7. | Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Erste Altofener Deutsche Nationalitätenschule | Budapest |
K | Villám Benedek | 7. | Vaszary János Általános Iskola | Tata |
L | Barta Piroska Zsófia | 7. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
L | Benkő Gábor | 7. | Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola | Budapest |
L | Caracciolo Lara | 7. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
L | Dávid Péter | 7. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
L | Görömbey László | 7. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
L | Kinyó András | 7. | SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola | Szeged |
L | Miklóssy Katinka | 7. | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen |
L | Miksi Dániel | 7. | SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola | Szeged |
L | Mócsy Mátyás | 7. | Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium | Budapest |
L | Nagy Bence Botond | 7. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
L | Ottrok Veronika | 7. | Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola | Budapest |
L | Racskó Gergő | 7. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest |
L | Radványi Zita | 7. | Szent Imre Általános Iskola | Mezőkövesd |
L | Schneider Patrik | 7. | Tatabányai Árpád Gimnázium | Tatabánya |
L | Vida Boldizsár | 7. | Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest |
M | Algayer Zoltán | 8. | Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola | Dunavarsány |
M | Dinya Gergely | 8. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
M | Egyházi Hanna | 7. | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan |
M | Eisemann György | 8. | Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
M | Frigyes Kristóf | 8. | ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium | Budapest |
M | Imreh Júlia | 8. | Béke Utcai Általános Iskola | Szeged |
M | Nagy Orsolya | 8. | Szegedi Gregor József Általános Iskola | Szeged |
M | Németh Ádám | 8. | Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
M | Probojcsevity Lili | 8. | Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium | Budapest |
M | Róth András | 8. | Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
M | Szabó Zsuzsanna | 7. | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló |
M | Szafián Dorottya | 8. | Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola | Gyöngyösfalu |
M | Szita Gergely | 8. | Pécsi Janus Pannonius Gimnázium | Pécs |
M | Tamási Máté | 8. | Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét |
X | Balázs Krisztina | 9. | Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium | Budapest |
X | Berczik Sára | 9. | Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium | Budapest |
X | Bundschuh Noé | 9. | Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom |
X | Dósa Dávid Bendegúz | 9. | Újbudai József Attila Gimnázium | Budapest |
X | Drótos Kinga | 9. | Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium | Budapest |
X | Hetényi Domonkos | 9. | Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium | Budapest |
X | Horváth Anna Lili | 9. | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr |
X | Horváth Tamás | 9. | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr |
X | Keszthelyi Zoltán | 9. | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr |
X | Oleszka Fruzsina | 9. | Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium | Dunakeszi |
X | Ottrok Gabriella | 9. | Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium | Dunakeszi |
X | Réthelyi Gergely | 9. | Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium | Gödöllő |
X | Spinyhért Bendegúz | 9. | Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium | Érd |
X | Szilágyi Brigitta | 9. | Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium | Budapest |
X | Szűcs Ádám | 9. | Tóparti Gimnázium Székesfehérvár | Székesfehérvár |
X | Tari Erika Anett | 9. | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös |
X | Vida Tamás | 9. | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr |
Y | Bercsényi Gábor | 9. | Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós |
Y | DH Anna | 9. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest |
Y | Hevesi Márton Benedek | 10. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest |
Y | Kovács Ádám | 10. | Németh László Gimnázium, Általános Iskola | Hódmezővásárhely |
Y | Littmann Márton | 9. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
Y | MIhályi Barnabás | 9. | Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium | Budapest |
Y | Nagy Domonkos Kristóf | 9. | Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola | Budapest |
Y | Németh Ágoston | 9. | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest |
Y | Raisz Olivér Iván | 9. | Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós |
Y | Rajkai László | 9. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
Y | Rumi Zoárd | 9. | Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest |
Y | Szabó Bendegúz | 9. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest |
Y | Tarnay Márton | 9. | ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium | Budapest |
Y | Tímár Ármin | 9. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest |
Szervezők
Csoport | Név |
A | Tátrai Alida (Alcsi) |
A | Kovács Adrienn (Adri) |
B | Kovács Panna (Panna) |
B | Bozóki-Kecskés Boglárka (Boglárka) |
C | Szűcs Virág (Virág) |
C | Gyimesi Bernadett (Csibe) |
K | Kántor Tamás (Tomi) |
K | Mészáros Anett (Anett) |
L | Klausz Milán (Milán) |
L | Sum Csaba (Csabi) |
M | Füstös Vivien (Vivi) |
M | Polák Péter (Peti) |
programok | Mikulán Attila (blick) |
programok | Tóth Amanda (Amanda) |
programok | Erdey-Grúz Mária (Mária) |
programok | Balogh Tamás László (Bill) |
ve | Szoboszlai Mihály () |
X | Márkus Bence (Bubu) |
X | Schefler Gergő (Gergő) |
Y | Dudás Zsolt (DZs) |
Y | Kovács Péter (mizo) |