Medve Szabadtéri Matekverseny 2018 - Eger

Eger, Leányka Úti Campus, 2018. április 7.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

A csapatok pontszáma a P = MAX [S × 100; (S + 1) × 100 − R × F × 5 − I / 5] képlettel számolható, ahol S az elért legmagasabb szint sorszáma, R a beadott rossz megoldások száma, F az elért szinttől függő konstans (Aranyfokozat elérése esetén 0, különben 1), I pedig az utoljára megoldott szintlépő feladat helyes megoldásának (első) ideje a verseny kezdetétől számítva, percben kifejezve. Ha esetleg nem sikerülne szintlépő feladatot megoldani helyesen, akkor I értéke 270 perc. A verseny illusztrált leírása megtalálható ezen a linken.

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Juhász Máté
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Kolláth Gergely Sándor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Kurucz Kitti
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany1064.23546 m
2.Imri Hanna Lili
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Babcsán Gergely
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Vitelki Gergő
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany1062.63492 m
3.Iván Máté Domonkos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Ujpál Bálint
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Varga Balázs
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany1062.23783 m
4.Szakács Balázs
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Szmirnov Grigorij Szergejevics
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Tóth Ágoston
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany1059.63948 m
5.Menyhárt Eszter Panna
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Tóth Lora
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Zsákai Kincső
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany1057.84038 m
6.Babka Boldizsár
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Lipták Bence
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Veres Botond Boldizsár
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany1053.44857 m
7.Adorján Anna
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Halász-Berei Jázmin
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Spisák Dorina
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany1053.22964 m
8.Barra Emma
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Nagy Lilla
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Suhajda Linda
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany1052.44851 m
9.Ferencz Janka
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Ortó Réka
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Balla Ágnes
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany1051.63705 m
10.Bán Virág Dorina
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Bodnár Zsófia
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Eke Ferenc Dominik
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany1051.24392 m
11.Bezsilla Gábor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Emődi Marcell
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Leskó Dániel
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany1049.03282 m
12.Havasréti Emőke
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Katona Zsófia
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Laboda Hanna Réka
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany1049.04545 m
13.Gulyás Ábel
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Hegedűs Csongor Balázs
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Szabó Marcell
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany1048.23375 m
14.Hevesi Kornél
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Ragó Marcell
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Fiser Boldizsár
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Arany964.02862 m
15.Serfőző Odett
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Veréb Dalma
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Bali Brigitta
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Arany959.65739 m
16.Molnár Márk Patrik
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
6. osztály
Molnár Vajk Boldizsár
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
6. osztály
Pikó Tamás Tivadar
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
6. osztály
Arany958.07023 m
17.Molnár Máté
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
6. osztály
Nagy Nándor
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
6. osztály
Márta-Kocsor Imre
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
6. osztály
Arany956.04983 m
18.Kecskés Vilmos
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Varga Hanna
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Zámborszky Zsófia
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Arany952.25568 m
19.Hettik Csenge
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Meggyes Lili
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Tóth-Pataki Réka
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Arany952.05163 m
20.Antal Lilla
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Dovrtel Zsófia
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Varnyu Anna
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Arany952.04098 m
21.Budai Dávid
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Benchea Dávid
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Kosztya Gábor
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Arany952.05421 m
22.Csordás Márton
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Csernyik Olivér
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Kátai Ádám
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Arany951.84392 m
23.Timár Kira Judit
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
5. osztály
Papp Veronika
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
5. osztály
Kecskés Hanna
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
5. osztály
Arany951.64908 m
24.Zaja Gerda Franciska
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
6. osztály
Csík Hanna Dorina
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
6. osztály
Karnok Enikő
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
6. osztály
Arany951.42739 m
25.Barta Attila Csongor
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Szabó Marcell
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
NINCS
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Arany950.83453 m
26.Susán Henrik Zoltán
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Molnár Mátyás
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Duró Zsombor
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Arany950.63600 m
27.Kovács Benedek
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Vincze Lili
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Ragó Fanni
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Arany950.63003 m
28.Szabó Lili
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
6. osztály
Szűcsi Zsombor
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
6. osztály
Talján Balázs
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
6. osztály
Arany950.43693 m
29.Bessenyei Bánk
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Bata Vince
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Földi Gábor
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Arany948.44932 m
30.Poczok Márton
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Kiss Szabolcs
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Soós Patricia
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Arany948.05211 m
31.Gotyán Dávid
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Rónai Patrik
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Horváth Sámuel
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Arany947.04839 m
32.Tőzsér Zsófi Zsanna
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Kovács Máté
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Szecskő Ákos
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Arany947.04653 m
33.Bagi Bereniké
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
6. osztály
Oláh Szonja
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
6. osztály
Neufeld Nóra
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
6. osztály
Arany855.02862 m
34.Braun Zsófia
Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola, Pétervására
6. osztály
Bán Gerda
Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola, Pétervására
6. osztály
Földy Hanna
Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola, Pétervására
6. osztály
Arany854.22985 m
35.Zemlényi Milán
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Orgován Léna
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Bencze Ottilia
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany853.44725 m
36.Skornyák Zsófia
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Ehrlich Máté
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Ehrlich Sára
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany853.24392 m
37.Gyönki Dominik
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Fónagy Kristóf
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Bak Gergely
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Arany852.82982 m
38.Deme Romi
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Brassó Krisztina
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Szabó Réka Nóra
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
5. osztály
Arany851.64776 m
39.Zarándi Nóra
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Boros Helga
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Üveges Gréta
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany850.85091 m
40.Zelena Boglárka Eszter
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
6. osztály
Kondor Mirtill
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
6. osztály
Benedek Norina
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
6. osztály
Arany762.46774 m
41.Fekete Zsófia
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
6. osztály
Szeifert Zoé Hanna
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
6. osztály
Andó Csenge
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
6. osztály
Arany762.07671 m
42.Tóth-Lovász Lili
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Tóth Kristóf
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Mongyi István
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Arany755.83639 m
43.Kiss Domonkos
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Verók Attila
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
nincs
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Arany755.83378 m
44.Kovács Zoltán
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Radnai Kristóf
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Vári Benedek
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
6. osztály
Arany755.63390 m
45.Varga Dávid
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
6. osztály
Horneczki Tamás
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
6. osztály
Veres Domonkos
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
6. osztály
Arany754.67377 m
46.Bóta Marcell
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Antal Bálint
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Domboróczki Péter
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Arany753.24062 m
47.Jeney Zsolt
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Jeney Ágnes
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pham Kim Nhát
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany751.23957 m
48.Juhász Dóra
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Bolla Norbert
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Kovács Márk
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Arany750.85382 m
49.Filek Ditta
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Mayer Boglárka
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Szegedi Emma
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Arany750.64317 m
50.Fridel Dominik
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Farkas Jónás
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Girhiny Krisztián
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Arany750.64998 m
51.Szenn Kata Sára
Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Székeli Borbála
Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Palkovits Nóra
Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany749.63144 m
52.Tamók Lara
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Szabó Marcell
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Nagy Bernadett
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Arany749.45460 m
53.Sillei Dóra
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
6. osztály
Dudás Orsolya
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
6. osztály
Mata Jázmin
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
6. osztály
Arany749.04491 m
54.Tóth Attila Adrián
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
6. osztály
Lukács Levente
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
6. osztály
Réthy Soma
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
6. osztály
Arany748.04359 m
55.Déri Kata
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Molnár Katalin
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Antal Mátyás
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Arany747.24611 m
56.Farkas Janka
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda, AMI, Eger
6. osztály
Farkas Fédra
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda, AMI, Eger
6. osztály
Lipusz Dávid
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda, AMI, Eger
6. osztály
Arany746.83414 m
57.Horváth Emma Leona
Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Barta Luca Eszter
Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szauter Virág
Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany746.64827 m
58.Mikk Boglárka Emese
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája, Eger
6. osztály
Molnár Gábor
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája, Eger
6. osztály
Seres Zsófia
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája, Eger
6. osztály
Ezüst678.23636 m
59.Ónadi Viktória
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Varga Emese
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Gömöri Dorka
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Ezüst671.24128 m
60.Holló Bálint
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Tompa László
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Buck Benjamin
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Ezüst671.05868 m
61.Nagy Gréta
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
5. osztály
Pogar Jázmin
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
5. osztály
Vinter Gréta
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
5. osztály
Ezüst670.03522 m
62.Bőd Mirtill
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
6. osztály
Fodor Mirjam
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
6. osztály
Ocsovszki Lívia
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
6. osztály
Ezüst667.23978 m
63.Farkas Zsanett
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
6. osztály
Farkas Vivien
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
6. osztály
Csorba Loretta
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
6. osztály
Ezüst664.63624 m
64.Bekő Ákos
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda, AMI, Eger
5. osztály
Juhász Bálint
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda, AMI, Eger
5. osztály
Mezei Dániel
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda, AMI, Eger
5. osztály
Ezüst663.64740 m
65.Hudák Dorka
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola, Kazincbarcika
6. osztály
Mándoki Dorina
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola, Kazincbarcika
6. osztály
Váradi Enikő
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola, Kazincbarcika
6. osztály
Ezüst663.03888 m
66.Mező Dániel
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Bata Zsombor
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Cziczlavicz Dávid
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Ezüst662.82250 m
67.Kopunec Gergely
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola, Kazincbarcika
6. osztály
Nagy Dorottya
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola, Kazincbarcika
6. osztály
Molnár Eszter
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola, Kazincbarcika
6. osztály
Ezüst661.64188 m
68.Bíró Botond
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Brunczel András
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Király Attila
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
5. osztály
Ezüst659.02700 m
69.Montvai Petra
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
5. osztály
Domán Bettina
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
5. osztály
Darvas Tamara
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
5. osztály
Ezüst657.44473 m
70.Balogh Dávid
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Dányi Kristóf
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Andó Marcell
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
6. osztály
Ezüst657.43099 m
71.Kis Levente
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Pál-Kutas Tibor
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Ráczi Tamás
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Ezüst656.62922 m
72.Katona Ramóna
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
5. osztály
Kiss Benedek András
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
5. osztály
Radics Olivér
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
5. osztály
Ezüst656.63375 m
73.Szepesi János
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Tóth István
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
nincs
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Ezüst656.63948 m
74.Cserkuti Zoltán
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Borodi Márton
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Siraky-Nagy Noé
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Ezüst655.23102 m
75.Bakos Lehel
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Galgóczi Krisztián
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Bundzik Barnabás
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Ezüst654.65247 m
76.Kós Patrik
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Kovács Dániel
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Javora Zsombor
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Ezüst654.43960 m
77.Stregova Alexa
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Kovács Antal Lilien
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Molnár Eszter
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Ezüst652.44371 m
78.Varga-Bergmann Bíborka
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Rigó Hanna
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Boissinot Mária
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Ezüst652.03777 m
79.Chalupecky Réka
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Adorján Abigél
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Tóth Natália
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Ezüst651.23495 m
80.Kovács Tünde
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Kozma Laura
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Galuska Bianka
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Ezüst650.82409 m
81.Hegyi Ádám
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Győri Balázs
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Kolozsvári Botond
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Ezüst648.23312 m
82.Magyari Dorina
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Molnár Léna
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Tardi Kamilla
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Ezüst648.23063 m
83.Győrfi András
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
-
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Turai Roland
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Ezüst647.83723 m
84.Balogh Bernadett
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Rázsi Réka
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Utasi Bálint
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
5. osztály
Ezüst647.43987 m
85.Makkai Vanda
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Fónagy-Ács Áron
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Dragonya Mirella
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Ezüst647.23471 m
86.Maróti Nándor
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
5. osztály
Ponyi András
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
5. osztály
Rapcsók Bence
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
5. osztály
Ezüst647.03291 m
87.Goór Mónika
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
-
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Kakszi Karina
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Ezüst647.04434 m
88.Deme Anna Kata
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Gáldi Veronika
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Gönczi Dominik
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Ezüst646.84374 m
89.Sereg Áron
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
6. osztály
Bóta Milán
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
6. osztály
Kis András
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
6. osztály
Ezüst536.41674 m
90.Kovács Zsuzsanna
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
5. osztály
Fazekas Judit
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
5. osztály
Szaszkó Szabolcs
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
5. osztály
Ezüst501.22175 m
91.Brassó Szonja
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Lipták Gréta
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
nincs
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Ezüst500.03540 m
92.Spiczmüller Zia
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Simon Boglárka
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Kovács Marcell
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Ezüst500.03804 m
93.Szabó Panna
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
5. osztály
Meznár Boglárka
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
5. osztály
Valiskó Zsombor
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
5. osztály
Ezüst500.02241 m
94.László Kristóf
Visontai Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Visonta
5. osztály
Buna Lehel
Visontai Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Visonta
5. osztály
Valek Richárd
Visontai Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Visonta
5. osztály
Ezüst500.03855 m
95.Bihari Nóra
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda, Tiszaroff
5. osztály
Szűcs Csenge
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda, Tiszaroff
5. osztály
Bangó Jázmin
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda, Tiszaroff
5. osztály
Ezüst500.03648 m
96.Német Mónika
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda, Tiszaroff
5. osztály
Farkas Zsófia
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda, Tiszaroff
5. osztály
Sáfár Dorina
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda, Tiszaroff
5. osztály
Ezüst500.03318 m
97.Balogh Marcell
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola, Miskolc
5. osztály
Szerdi Milán
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola, Miskolc
5. osztály
Pap Gergő
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola, Miskolc
5. osztály
Ezüst500.03846 m
98.Schrei Petra
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Petrovics Ada Mia
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Angeli Anna
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
5. osztály
Ezüst500.02703 m
99.Hegedűs Antal
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Bodnár Enikő
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Ónodi-Andrade Liliána Mádavi
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Ezüst500.04479 m
100.Vitális Regő Benedek
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Rácz Kevin
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Vágó Máté Bendegúz
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Ezüst500.02748 m
101.Kormos Milán
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Baráth Ármin
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
nincs
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Ezüst500.04734 m
102.Puja Jázmin
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Apostol Csenge
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Bartók Réka
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Ezüst500.03660 m
103.Teleki Márton
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Zsófi Szilárd
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Lember Ákos
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Ezüst500.02733 m
104.Szabó Blanka
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Cseh Jázmin
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Berta András
Irinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája, Kazincbarcika
5. osztály
Ezüst500.03195 m
105.Moldoványi Máté András
Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Vémann Zalán
Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gáspár Bernát
Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst500.03321 m
106.Hegyi Bence
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
5. osztály
Tóth Arnold
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
5. osztály
Zubor Balázs
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
5. osztály
Bronz367.8879 m
107.-
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája, Eger
6. osztály
Jakab Barnabás
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája, Eger
6. osztály
Nagy Márton
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája, Eger
6. osztály
Bronz346.01986 m
108.Szabó Dániel
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája, Eger
6. osztály
Radics Máté
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája, Eger
6. osztály
Sike Máté
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája, Eger
6. osztály
Bronz343.21662 m
109.Nagy Kristóf
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Ficzere Noel
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Éliás Péter
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Bronz300.03516 m
110.Mikó Rebeka
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
6. osztály
Mező Gyöngyi
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
6. osztály
Nagygyörgy Lili
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
6. osztály
Bronz300.02592 m
111.Bárdos Fanni
Visontai Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Visonta
5. osztály
Váradi Merilind
Visontai Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Visonta
5. osztály
Szabó Tessza
Visontai Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Visonta
5. osztály
Bronz300.02568 m
112.Kurtán Alex
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola, Balaton
6. osztály
Csáki Dávid
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola, Balaton
6. osztály
Kormos Levente
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola, Balaton
6. osztály
Bronz300.03000 m
113.Gaál Diána
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola, Balaton
6. osztály
Kurtán Roxána
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola, Balaton
6. osztály
Vincze Vivien
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola, Balaton
6. osztály
Bronz300.02832 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Egyházi Hanna
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Miklóssy Katinka
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Caracciolo Lara
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1072.41128 m
2.Radványi Zita
Mezőkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Szent Imre Tagiskola, Mezőkövesd
8. osztály
Vizi Kristóf Levente
Mezőkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Szent Imre Tagiskola, Mezőkövesd
8. osztály
Racskó Gergő Áron
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1066.62766 m
3.Erdős Gábor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Jósvai Dominik
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Szabó Kristóf
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany1047.82697 m
4.Ferencz Bence
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Pilz Olivér
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Valcsev Dániel
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany1047.43612 m
5.Havasi Marcell Milán
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Espán Gergely
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Kiss Dániel Bendegúz
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany962.22025 m
6.Koleszár Domonkos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Szathmári Gergely Márton
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Bányai Kristóf
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany956.64113 m
7.Konc Gergő
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Szilágyi István Attila
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Szabó Benedek
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany954.43735 m
8.Tóth Márton
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Tóth Tamás
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Tóth Balázs
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany951.83009 m
9.Buck Míra
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Tax Dorina
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Sárfalvi Anna
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
7. osztály
Arany948.04062 m
10.Havasréti Bálint
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Lombay Béla Imre
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Vasas Péter
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany946.83525 m
11.Zakar Zalán
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Zakar Zente
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Tóth Levente
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Arany946.43282 m
12.Fekete Fruzsina
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Maróti Lelle
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Tősi Kata
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Arany946.24005 m
13.Horváth Bálint
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Galgóczy Ádám
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Steininger Bence Botond
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany864.02907 m
14.Kosáry Gabriella
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Mihálykó Bíbor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Száraz Eliza Szonja
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany862.03642 m
15.Kovács Petra
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Monostori Anna
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Zsákai Csenge
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany861.43846 m
16.Sziklai Benedek
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
8. osztály
Czurkó Lili
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
8. osztály
Dienes Fülöp
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
8. osztály
Arany861.05664 m
17.Józsa Rajmund Erik
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
7. osztály
Katona Tamara
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
Kovács Eufrózina
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
Arany860.44344 m
18.Nahaj Zsombor
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
7. osztály
Éliás Krisztián
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
7. osztály
Szabó Dávid
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
7. osztály
Arany859.27362 m
19.Szabó Sára
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Fehér Flóra Mariann
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Csoma Petra
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany859.03510 m
20.Kárpáti Réka
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Illés Márton
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Morvai Gergő
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany859.03660 m
21.NINCS
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
Krivácsi Zoltán
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
Varga Eszter
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
Arany858.65400 m
22.Molitorisz Anna
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Győri Gréta
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Horváth Petra
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany858.63510 m
23.Gál Máté
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Hörömpöli Tamás
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Kocsák Péter
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany858.63510 m
24.Jónás Eszter
Avasi Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Vladár Levente Péter
Avasi Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Sivák Dalma
Avasi Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany858.23633 m
25.Sirokai Csenge Etelka
Avasi Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Rédai Szabolcs
Avasi Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Flekács Márton
Avasi Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany858.23579 m
26.Székely Borbála
Avasi Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Varga Emma
Avasi Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Gonda Panna
Avasi Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany858.23879 m
27.Domán Gabriella
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Koncz Dorina
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Klarianka Petra
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Arany855.43342 m
28.Fodor Sára Márta
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Lehotai András
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Kis Mátyás Viktor
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany855.44935 m
29.Gallik Péter
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Generál Gábor
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Kakuk Balázs
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Arany854.85028 m
30.Magi Zsófia
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Szabó-Varga Petra
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Peternák Ábel
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Arany854.44572 m
31.Balogi Noémi
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
7. osztály
Kormos Gyöngyvér
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
7. osztály
Tóth Bence
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
7. osztály
Arany854.25508 m
32.Kóró Emese
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Hoffman Szabolcs
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Kovács Kristóf
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Arany854.24746 m
33.Csizmadia Milán
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Janik Bálint
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Pável Zsolt
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Arany853.85310 m
34.Új-Tózsa Koppány
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
Szepesi Mátyás
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
Szurovi Dominik
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
Arany853.63972 m
35.Kruppa László
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
8. osztály
Kádas Zétény József
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
8. osztály
Kádas Dávid
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
8. osztály
Arany853.24827 m
36.Herman Dorka
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Noszvaj
8. osztály
Szeberin Dániel
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Noszvaj
7. osztály
Kurtz Levente Péter
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Noszvaj
5. osztály
Arany853.05472 m
37.Gyárfás Réka
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium és Kollégium, Aszód
7. osztály
Apostol Sára
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium és Kollégium, Aszód
7. osztály
McFegan Rebecca
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium és Kollégium, Aszód
8. osztály
Arany852.64296 m
38.Keresztes Alex Zsolt
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Paár Patrik Alajos
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Balogh Adrián
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany852.43744 m
39.Chalupeczky Tamás
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Bényei Zsigmond
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Purgel Márton
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany852.23948 m
40.Fata Lili
Avasi Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Zentai Fanni
Avasi Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Erdélyi Gabriella
Avasi Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany852.03765 m
41.Virág Dávid
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Juhász Péter Marcell
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Hugli Benedek
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany852.04074 m
42.Kocsis Balázs Levente
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Ágoston Igor Milán
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Pájer Vilmos
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany851.84635 m
43.Bársony Lőrinc
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Zimány Ábel Móka
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Bajzát Zsombor
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Arany851.84467 m
44.Hazadi Noémi
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Molnár Zalán
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Fazekas István
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany851.64941 m
45.Kákóczki Áron
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Fenyvesi Bence
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Varga Domonkos Márk
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany851.63168 m
46.Burján Norbert
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Petz Péter
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Nagy Zsombor
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Arany851.65172 m
47.Hazir Zorka
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Szilágyi Anna
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Tóth Laura
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany851.64092 m
48.Pásztor Panna
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Besenyei Sára
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Nagy Szonja
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Arany851.43831 m
49.László Anna Evelin
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Csillag Sára
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Hegedűs Panni
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Arany851.24242 m
50.Harsányi Zsüliett
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola, Kazincbarcika
8. osztály
Dobóczi József
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola, Kazincbarcika
8. osztály
Rási Orsolya
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola, Kazincbarcika
8. osztály
Arany850.63222 m
51.Pásztor Áron
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Pákozdy Zsolt
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Szalay Balázs
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany850.22718 m
52.Orosz Boglárka Rózsa
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Kriskó Kitti
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Halász Dorka
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany850.04989 m
53.Kakas Lilla Judit
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Ilniczki Gergely Mihály
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Kovács Katalin
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany848.43957 m
54.Marsalkó Petra
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Szabó Petra
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Tasnádi Bence
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany848.44770 m
55.Farkas Angéla Alma
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Hangonyi Petra
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Detki Dávid
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany847.84029 m
56.Krakkai Dávid
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Nácsa Dominik
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Orosz Olivér
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany847.24401 m
57.Szirmai Márton Gyula
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Pájer Albert
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Katona Mátyás
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany758.63381 m
58.Demeter Sarolta
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Erdei Zora Vanda
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Kis Dorka
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany758.03534 m
59.Makai Petra
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Hatvani Zsófia
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Leányvári Sára
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany758.04017 m
60.Szabó Hanna
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Papp Adrienn
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Tóth Zsuzsanna
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany756.83855 m
61.Lipták Levente
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Králik Balázs
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Orosz Szilárd
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany754.62223 m
62.Balogh Csenge
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Bodnár Eszter
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Katona Baján
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Arany753.63132 m
63.Borsos Emese
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Joó Judit
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Szutor Luca
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Arany753.63024 m
64.Válóczi Marcell
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Pokovai Dénes
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Soltész Kristóf
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Arany751.64485 m
65.Tóth Zóra
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Tóth Nikoletta
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Barta Gréta
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Arany749.64023 m
66.Nagy Gréta
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Nagy Eszter
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Nagy Karolina
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany749.42319 m
67.Kiss Noel Zoltán
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Körmöndi Linda
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Fehér Patrik
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Arany749.43651 m
68.Kónya Lilla
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Kereszturi-Bodnár Orsi
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Sári Virág
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Arany749.25295 m
69.Juhász Máté
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Kolláth Gergely Sándor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Kurucz Kitti
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany749.21251 m
70.Csirmaz Viktória
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Aradi hanna Adelina
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Stefán Laura Nikolett
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Arany749.04968 m
71.Eperjesi Réka
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Boissinot Péter
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Dencs Kevin
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Arany747.65649 m
72.Nagy Eszter
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Sipos Csenge
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Fekete Panna
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Arany747.43918 m
73.Molnár Dóra
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
7. osztály
Szőllősi Martin
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
7. osztály
Molnár Alfréd
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
8. osztály
Ezüst672.65826 m
74.Széles Rebeka
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Balassagyarmat
8. osztály
Marsiczki Alexandra
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Balassagyarmat
8. osztály
Holes Annabella
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Balassagyarmat
8. osztály
Ezüst662.82676 m
75.Csirmaz Diana
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Kovács Borbála
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Kulcsár Zsófia
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Ezüst661.23996 m
76.Halmos Anna
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Juhász Brigitta
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Zubor Fanni
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Ezüst651.02901 m
77.Bukta Zalán
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
7. osztály
Jakab Alíz
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
7. osztály
Szalóki Liza
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
7. osztály
Ezüst651.03714 m
78.Hegyi Boglárka
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Moravszki Piroska
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Légrádi Kinga
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Ezüst650.83999 m
79.Pajtók Csanád
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
7. osztály
Nyeste Huba
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
7. osztály
Kovács Marcell
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
7. osztály
Ezüst650.23258 m
80.Csirmaz Sára
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
7. osztály
Lengyel Boglárka
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
7. osztály
Derekas Luca
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
7. osztály
Ezüst650.24047 m
81.Tóth Luca
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
7. osztály
Perjési Nóra
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
7. osztály
Balogh Boglárka
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
7. osztály
Ezüst647.43039 m
82.Sellei Gréta
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Herczeg Dóra
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Meskó Gabriella
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Ezüst550.21779 m
83.Eördögh Döme
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
7. osztály
Kovács Kristóf
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
7. osztály
nincs
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
7. osztály
Ezüst543.23861 m
84.Orosz Lora
Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola, Ecséd
7. osztály
Szűcs Áron
Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola, Ecséd
7. osztály
nincs
Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola, Ecséd
7. osztály
Ezüst537.62823 m
85.Orosz Timót
Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola, Mezőnyárád
8. osztály
Soltész Attila
Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola, Mezőnyárád
8. osztály
Fodor Márk
Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola, Mezőnyárád
8. osztály
Ezüst537.22253 m
86.Sümegi Lilla
Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola, Mezőnyárád
8. osztály
Nagy Csenge
Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola, Mezőnyárád
8. osztály
Daróczi Veronika
Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola, Mezőnyárád
8. osztály
Ezüst536.82253 m
87.Kolozsvári Angelika
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Gócza Kornélia
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Prima Natália
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Ezüst529.62607 m
88.Nagy Anikó
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
7. osztály
Roszkos Orsolya
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
7. osztály
Sebe Réka
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
7. osztály
Ezüst527.42613 m
89.Balázs Csenge
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Drótos Dorottya
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Kocsis Réka
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Ezüst508.64227 m
90.Csontos Dávid
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
7. osztály
Panyi Patrik
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
7. osztály
Valiskó Zsolt
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
7. osztály
Ezüst507.63087 m
91.Kovács Hunor
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Koczka Ádám
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Habó Márton
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Ezüst504.42784 m
92.Lukács Lilla
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Zsunyi Luca
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Szarvas Ráka
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
7. osztály
Ezüst500.22733 m
93.Radnai Bence
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Svecz László
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Konyha Kristóf
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Ezüst500.03921 m
94.Hágen Tekla
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Fehér Daniella
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Szarka Réka
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Ezüst500.03312 m
95.Balogh Jázmin
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Egri Dominik
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Békési Luca
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Ezüst500.03663 m
96.Elek Vivien
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola, Balaton
7. osztály
Pelle Anna
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola, Balaton
7. osztály
Zsiros Alexandra
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola, Balaton
7. osztály
Ezüst500.03504 m
97.Antal Zsombor
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola, Balaton
7. osztály
Csuhaj Zsombor
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola, Balaton
7. osztály
Simon András
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola, Balaton
7. osztály
Ezüst500.03378 m
98.Hajdú Gabriella
Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola, Mezőnyárád
8. osztály
Veres Tímea
Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola, Mezőnyárád
8. osztály
Kis Márton
Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola, Mezőnyárád
8. osztály
Ezüst500.03651 m
99.Tóth Luca
Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola, Mezőnyárád
8. osztály
Demeter Liliána
Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola, Mezőnyárád
8. osztály
Majnár Csenge Loretta
Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola, Mezőnyárád
8. osztály
Ezüst500.04452 m
100.Biáth Eszter
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
7. osztály
Kasza Ferenc
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
7. osztály
Somogyi Gergő
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
7. osztály
Bronz439.01923 m
101.Tuba Dorka
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
8. osztály
Buzás Blanka
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
8. osztály
Sinka Tímea
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
8. osztály
Bronz413.22616 m
102.Pogonyi László
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája, Eger
7. osztály
Berecz Máté Zoltán
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája, Eger
7. osztály
Kovács Dániel
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája, Eger
7. osztály
Bronz402.82235 m
103.Szabó János
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
8. osztály
Lőrincz Máté
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
8. osztály
Hőgye Máté
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola, Abasár
8. osztály
Bronz400.03183 m
104.Török Dorina
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Déri Luca
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Szűcs Réka Csilla
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Bronz400.02304 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Bordás Milán
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Győrffi Ádám György
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Orosz Bence Zsolt
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany968.04848 m
2.Espán Márton
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Nagy Soma
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Katona Áron
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Arany946.22766 m
3.Kolumbán Viktória
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Szappanos Miklós
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Danó Ádám
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany851.81947 m
4.Galgóczy Gábor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Kozaróczy Csaba
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Rokonay Szonja
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany848.23039 m
5.Fóti Neszta
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
Márki-Zay János
Clavius Gymnasium, Bamberg
9. osztály
Semegi Mihály László
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Arany770.43819 m
6.Palencsár Enikő
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Majerusz Ádám
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Csöbönyei Anna Laura
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Arany765.84923 m
7.Lerch Tamara
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Ajtai Janka
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Al-Hag Máté Amin
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Ezüst665.03426 m
8.Nagy Dóra
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Holczer Vanda
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Muszka Gabriella
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Ezüst655.43411 m
9.Benke Máté
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Bánsághi Benedek
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Kertész Dániel
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Ezüst655.02937 m
10.Bátyi Bátor
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Buza Boldizsár
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Seres Marcell
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Ezüst654.44092 m
11.Liptai Kinga
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Bekő Réka
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Domán Boglárka
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Ezüst650.41707 m
12.Szép Sándor
Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Miskolc
10. osztály
Rontó Eszter
Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Miskolc
10. osztály
Molnár Julianna
Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Miskolc
5. osztály
Ezüst649.62970 m
13.Dobi Dorina
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Kis Hanna Róza
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Fülep Dániel
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Ezüst649.41566 m
14.Egyházi Hanna
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Miklóssy Katinka
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Caracciolo Lara
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst649.01215 m
15.Tigyi József
Diósgyőri Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Vimmer Boldizsár
Diósgyőri Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Novák Levente
Diósgyőri Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Ezüst648.84071 m
16.Angyal Levente
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Varga Boglárka Lili
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Ságodi Csenge
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Ezüst648.03318 m
17.Csipkó Panna
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
9. osztály
Kánya Ákos
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
9. osztály
Porkoláb Péter Zsigmond
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
9. osztály
Ezüst647.22400 m
18.Kóró Lilla
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Szilágyi Ágnes
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Tóth Máté
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Ezüst646.85136 m
19.De Jong Flóra
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Harján Rebeka
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Békési Lilla
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Ezüst646.63588 m
20.Kremmer Döme
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Schitler Balázs
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Follinusz Gábor
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Ezüst646.62811 m
21.Székely Petra
Avasi Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Mikula Frida Rebeka
Avasi Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Csapó Boglárka
Avasi Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Ezüst645.84155 m
22.Tóth Bulcsú
Diósgyőri Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Szabó Máté
Diósgyőri Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Tokaji György
Diósgyőri Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Ezüst530.01485 m
23.Barna Boldizsár Kristóf
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Kozma Axel
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Csoma Krisztián
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Ezüst523.01887 m
24.Tóth Antónia
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
Papp Bernadett
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
Lenkovics Gréta
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
Ezüst510.62817 m
25.Stefán András
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
9. osztály
Ritter Csongor
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
9. osztály
Fetter Virág
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
9. osztály
Ezüst508.62748 m
26.Faragó Zsombor
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Dexter Áron Joshua
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Kriston Ádám
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Ezüst508.42766 m
27.Lesó Dániel
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Paulin Kristóf
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Beregszászi Ákos
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Ezüst508.02241 m
28.Hegyi Balázs
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Sulyok Balázs
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Molnár László
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Ezüst504.62025 m
29.Zsófi Zsombor
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Simon Bertold
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Trenka Dominik
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Ezüst503.42955 m
30.Molnár Nóra
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Takács Viktória
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Vasas Adrienn
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Ezüst502.22964 m
31.Nagy Kristóf Gergő
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
10. osztály
Kerek Dominik
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
10. osztály
Dudola Domonkos Áron
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
10. osztály
Ezüst501.22481 m
32.Bálint Ádám
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Balassagyarmat
10. osztály
Horváth Zsolt
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Balassagyarmat
10. osztály
Kokavecz Tamás
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Balassagyarmat
10. osztály
Ezüst501.02616 m
33.Szabó Tamás Ákos
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Nyilas Kende
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Berecz Dávid
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Ezüst500.03240 m
34.Budai Dávid
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Cifrák Balázs
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Lőrincz Ákos
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Ezüst500.04155 m
35.Kiszely Dávid
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Boros Csilla
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Pataki Jázmin
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Ezüst500.02979 m
36.Gyuró Daniella
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Pasztuhov Panna
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Gömöri Eszter
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Ezüst500.02076 m
37.Hajdu Attila
Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Jekkel Patrik
Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Juhász Henrik
Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Ezüst500.02697 m
38.Csiffáry Zsófia
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Ádám Eszter
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Soltész Emma
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Ezüst500.03366 m
39.Karsai János Bence
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Mezei András
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Nánási-Kocsis Gergely
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Ezüst500.03975 m
40.Elek Soma
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
Dancsó Marcell
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
Tóth Botond
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
Ezüst500.02133 m
41.Szabó András Benedek
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Kucsma Lehel Péter
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Kada Gergely
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Bronz442.0876 m
42.Bihary Adél
Avasi Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Kiss Fanni
Avasi Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Vierg Daniella
Avasi Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Bronz440.01200 m
43.Rékasi Noémi
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
10. osztály
Tajti Vera
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
10. osztály
Tietze Hanna
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
10. osztály
Bronz440.01635 m
44.Csüllög Benedek
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Pál Bianka
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Vértesi Nagy Orsolya
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz423.81785 m
45.Bertóti Bálint
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Maszárovics Zoltán
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Gajdos Kristóf
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Bronz423.41626 m
46.Havasréti Eszter
Avasi Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Keresztessy Eszter
Avasi Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Komjáti Kornél
Avasi Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Bronz421.01341 m
47.Kőfalvy Simon
Avasi Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Kiss Bianka
Avasi Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Kövér Rita
Avasi Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Bronz419.01614 m
48.Szitárcsik Kamilla
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
10. osztály
Kovács Gyöngyvér
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
10. osztály
Visnyai Kevin
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
9. osztály
Bronz418.81593 m
49.Nyitrai Lotti
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
9. osztály
Palencsár Vanda
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
9. osztály
Vanczák Enikő
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
9. osztály
Bronz417.01932 m
50.Dakó-Kovács Lilla
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Garibay-Székely Patrícia
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Gyulai Lilla Mária
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Bronz414.21749 m
51.Vollai Vivien
Avasi Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Kis Adrienn
Avasi Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Iványi Fruzsina
Avasi Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Bronz411.62304 m
52.Fejér Levente
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Eipl Bence
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ledő Sebestyén
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz409.82595 m
53.Havassy Franciska
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Casarini Fanny
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Juhász István
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Bronz409.22109 m
54.Kiss Zoltán
Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Nagy Bence
Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Pócs Gergő
Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Bronz409.22811 m
55.Kis Erhard
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
9. osztály
Gavallér Dávid
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
9. osztály
Kovács Henriett
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
9. osztály
Bronz408.02589 m
56.Lipták Veronika
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Csécs Boglárka
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Deák Eszter
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Bronz400.03375 m
57.Molnár Daniella
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Lőrincz Viktória
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Kovács Lilla
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Bronz400.02211 m
58.Pirkó Krisztina
Avasi Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Demeter Norina
Avasi Gimnázium, Miskolc
10. osztály
nincs
Avasi Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Bronz400.02961 m
59.Réti Orsolya
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Juhász Bálint
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Horotán Judit
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Bronz400.03093 m
60.Eszenyi Bence
Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Lénárt Márk László
Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Zagyva Bálint
Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Bronz400.03465 m
61.Perjési Zsanett
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Paulik Tímea
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bocsó Luca
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz400.02445 m
62.Zeng Weipeng
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Wang Ákos
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Fejérvári Balázs
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz400.02445 m
63.Szanyi Olívia
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Nagy Krisztina
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Berki Brigitta
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Bronz400.02445 m
64.Pelyhe Kornél
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
10. osztály
Derekas Márton
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
10. osztály
-
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
10. osztály
Bronz366.6978 m
65.Szabó András
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tóth Bálint
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Fazekas Sándor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz363.0726 m
66.Fekete Alex
MSZC Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Mezőkövesd
10. osztály
Gróf Richárd
MSZC Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Mezőkövesd
10. osztály
Karacs Alfonz
MSZC Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma, Mezőkövesd
10. osztály
Bronz353.0942 m
67.Szabó Csenge
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Kovács Csilla
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Sipeki Ádám
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Bronz348.42067 m
68.Nagy Donát
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Czigány Hella
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Fülöp Zita
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Bronz346.82139 m
69.Bollók Botond
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
9. osztály
Lengyel Csaba
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
9. osztály
Katyina Boglárka
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
9. osztály
Bronz323.61497 m
70.Kovács Petra
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Révay Kitti
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Kiss Gréta
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Bronz310.41629 m
71.Nagy Máté
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Puporka László Ferenc
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Tóth Tamás
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Bronz302.02286 m
72.Kiss Dorina
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Csikós Angelika
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Kesztyűs Viktória
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Bronz300.02670 m
73.Barta Tamás
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
10. osztály
Bodnár Bence
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
10. osztály
nincs
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
5. osztály
Bronz275.2540 m
74.Rudolf Oldamur
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
10. osztály
Szalai Zsolt
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
10. osztály
Bán István Richárd
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
10. osztály
Bronz270.2711 m
75.Gulyás László
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
10. osztály
Köteles Soma
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
10. osztály
Tepliczky György
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
10. osztály
Bronz265.4795 m
76.Mészáros Viola
Szentannai Sámuel Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Karcag
9. osztály
Földi Klaudia
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Botos Tímea
Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola, Szolnok
9. osztály
Bronz256.2942 m
77.Borbély Csaba
Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola, Szolnok
9. osztály
Molnár Boglárka
Szentannai Sámuel Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Karcag
9. osztály
Haladi Auróra
Szolnoki Széchenyi István Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Bronz254.0942 m
78.Szerencsi Máté
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
Poczkodi Balázs
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
Máté Kristóf
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
Bronz253.0870 m
79.Renn Dániel
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Besenyei Ádám
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Karanyicz Kristóf
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Bronz0.0132 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Fehér József Mátyás
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
12. osztály
Kiss Dominik
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
12. osztály
Kupás Vendel Péter
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
12. osztály
Arany949.64908 m
2.-
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Herpai Ádám
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Szász Kristóf
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Arany860.22241 m
3.Ajtai Boglárka
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Orbán Balázs
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Tóth Petra
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Arany859.22298 m
4.Plavecz Márk
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
12. osztály
Wlasits Gergő
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
12. osztály
Fauszt Márk
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
12. osztály
Ezüst647.42043 m
5.Szabó Georgina
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Halász Olivér
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Szőke Balázs
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
12. osztály
Ezüst647.01272 m
6.Bachmann Laura Adrienne
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Huszár Dóra
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Varga Dániel Jonatán
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Ezüst557.61257 m
7.Zsemberi Dániel
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
12. osztály
Bányai Dóra
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
12. osztály
Romasz Ádám
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
12. osztály
Ezüst554.82286 m
8.Keresztes Kornél
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Csordás Henrik
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Fenyvesi Tamás
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Ezüst523.81698 m
9.Szabó Gergely Gyula
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Pócs Balázs
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Fodor Gabriella
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Eger
12. osztály
Ezüst516.21908 m
10.Csabai Dávid
Avasi Gimnázium, Miskolc
12. osztály
Csabai Márk
Avasi Gimnázium, Miskolc
12. osztály
Fehér Csilla
Avasi Gimnázium, Miskolc
12. osztály
Ezüst500.01758 m
11.Kovács Kristóf
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
Bánka Kristóf
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
Kulcsár Benedek
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
Ezüst500.01959 m
12.Csótai Zsófia
Avasi Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Encsi Dorottya
Avasi Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Salha Christopher
Avasi Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Bronz400.02154 m
13.Godó Zoltán
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Kiss Anna
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Szőke Kinga
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Bronz374.2768 m
14.Harnócz András
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
12. osztály
Andó Viktória
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
12. osztály
Barna Eszter Krisztina
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
12. osztály
Bronz367.41584 m
15.Péri Lilla
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Cservenkai Donát
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Némedi Borlárka
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Bronz358.61572 m
16.Perlusz Artúr
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
12. osztály
Barbarics Erik
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
12. osztály
Kappéter Ádám
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
12. osztály
Bronz355.8912 m
17.Dobróka Kiara
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Papp Dóra
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Pózmán Réka
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Bronz352.61008 m
18.Ináncsi Evelin
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
12. osztály
Sztahura Eszter
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
12. osztály
Fetter Marcell
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
12. osztály
Bronz352.01572 m
19.Kedves Lilla
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Purzsa Aletta
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Antal Réka
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Bronz346.42232 m
20.Makó Dávid
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
11. osztály
Tóth Tamás
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
11. osztály
Katyina Gábor
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
11. osztály
Bronz345.4984 m
21.Téglás László
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Takács Ákos
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Sánta Edmund
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Bronz344.4876 m
22.Nagy Kristóf
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
12. osztály
Papp Dániel
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
12. osztály
Popovics Máté
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
12. osztály
Bronz341.0768 m
23.Berényi Gergő
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
12. osztály
Nagy Béla
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
12. osztály
Zrupkó Zalán
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
12. osztály
Bronz333.0900 m
24.Ihnáth Brigitta
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Drótos Alexandra Fanni
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Kondás Viktor
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Bronz333.0900 m
25.Gál Kíra
Egri SzC Kossuth Zsuzsanna Szakgimnázium, Szakközépiskola, Kollégium és Könyvtár, Eger
11. osztály
Szabó Melissza
Egri SzC Kossuth Zsuzsanna Szakgimnázium, Szakközépiskola, Kollégium és Könyvtár, Eger
11. osztály
Toldi Regina
Egri SzC Kossuth Zsuzsanna Szakgimnázium, Szakközépiskola, Kollégium és Könyvtár, Eger
11. osztály
Bronz332.81440 m
26.Kákóczki Izabella
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
11. osztály
Kovács Eszter Aranka
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
11. osztály
Pelyhe Eszter
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
11. osztály
Bronz330.01992 m
27.Földi Adrienn
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
Földi Mónika
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
Hegedűs Kornél
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
Bronz316.81608 m
28.Kiss Bálint
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Nagy-Ragályi Hanna
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Kulcsár Zsófia
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Bronz273.8372 m
29.Antal Dániel
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
11. osztály
Antal Domonkos
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
11. osztály
Tóth Márk
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
11. osztály
Bronz256.2900 m
30.Csirmaz Olivér
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Sergyán László
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Kovács Tamás
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Bronz245.8708 m
31.Marsicki Márk
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Balassagyarmat
11. osztály
Zombori Gyula
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Balassagyarmat
11. osztály
Percsina Norbert
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Balassagyarmat
11. osztály
Bronz223.61236 m
32.Gál Olívia
Avasi Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Hajdú Zita
Avasi Gimnázium, Miskolc
11. osztály
nincs
Avasi Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Bronz219.6792 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Virág István
-
-
Arany1054.21980 m
2.Székelyné Kiszel Erika
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Oroszlán Anett
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Varsányi Gábor
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Arany1049.83507 m
3.Mezey Judit
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
Dancsok Ágnes
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
Sarlós Valéria
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
Arany1049.45559 m
4.Asztalosné Pap Ágnes
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Ivády Tamásné
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Pataki István
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany1047.21509 m
5.Sós Krisztina
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Kriston Zoltán
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Szűcs István
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Arany876.62013 m
6.Sütő Péter
MTA könyvtár
Kozics Anikó
DE PhD hallgató
Sütő Áron
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Arany868.02166 m
7.Sósné Cseplye Magdolna
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Tóthné Szük Erzsébet
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
nincs
nincs
Arany867.42244 m
8.Bodnár Krisztina
Debreceniné Dobos Rita
Soltész Andrea
Arany863.62253 m
9.Borbélyné Fábián Eszter
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda
Lacházi Erzsébet
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda
Nagy János
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda
Arany753.03351 m
10.Hűse Emese
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Laczkó Szilvia
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Szalontai Vanda
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Ezüst658.23732 m
11.Fónagy-Ács Adrienn
Győrfi András
NINCS
Ezüst526.62700 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Eőri János
Hunfalvy János Szakgimnázium
Csányi Tibor
Hunfalvy János Szakgimnázium
Szőke Imre
Hunfalvy János Szakgimnázium
Arany1052.62658 m
2.Grallert Krisztina
Földes Ferenc Gimnázium
Szabadfalviné Kormányos Anikó
Földes Ferenc Gimnázium
Reszegi Éva
Földes Ferenc Gimnázium
Arany1048.03261 m
3.Velkeyné Gréczy Alice
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Pető Zoltán
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Lavaj Árpád
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Arany1047.02130 m
4.Kucsma István
Kucsma Luca Zsuzsanna
Kucsma Levente István
Arany1046.23942 m
5.Sillei Péterné Kotán Szilvia
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Pázmándi Beáta
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Sáth Márta
-
Arany949.22607 m
6.Farkasné Hauber Anna
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Vörösmarty Balázs
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Lakatos Orsolya
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Arany948.02130 m
7.Kovácsné Temesvári Rita
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Luterán Ágnes
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Oláhné Szabados Adrienn
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Arany864.02064 m
8.Brunczel András
Evosoft Hungary Kft.
-
-
Majoros Péter
Evosoft Hungary Kft.
Arany850.02145 m
9.Nácsa Alexandra
Jakab Tamás
Bocskai István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium
Dombrádi Edit
Bocskai István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium
Ezüst670.61875 m
10.Gulyás Mónika Éva
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Gulyás Rozália Anna
Gulyás Gergely Zoltán
Ezüst647.41950 m
11.Korompai Ágnes
Lear Corporation
Korompai Beáta
Lear Corporation
Bottlik-Mayer Zsuzsanna
Zrínyi Miklós Gimnázium, Budapest
Ezüst524.81935 m
12.Maczkó Mónika
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Bárányné Kovács Enikő
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Vreczenár Csaba
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Ezüst500.04077 m