Medve Matek Élménynap 2018 - Budapest

Budapest, 2018. február 24.

Képek

Résztvevő diákok

NévÉvfolyamIskolaVáros
Almási-Füzi Dávid6.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Baán László7.Németh László GimnáziumBudapest
Bakonyi Tamás6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Bálint Hanna5.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
Bálint Lili8.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
Balogh Dávid Árpád7.Délegyházi Hunyadi János Általános IskolaDélegyháza
Bánffy Boróka5.Szent László Általános IskolaBicske
Bárdos Balázs6.Orosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
Barna Brigitta5.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
Bársony Csaba8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Beck Réka5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Bekő Ákos5.Szent Imere Katolikus általános IskolaEger
Bender Balázs7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Benkeházi Bence András5.Délegyházi Hunyadi János Általános IskolaDélegyháza
Benkő Eszter6.Szent László Általános IskolaBicske
Betegh Janka6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Bilsiczky Ádám 5.Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Biró Anna5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Biró Botond5.Szent István Katolikus Általános IskolaMezőkövesd
Borbély András8.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Borbély Mihály6.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Bors Bertold6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Both Samu5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Botos Zsófia5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Caracciolo Lara8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Csákány Olivér9.Lovassy László GimnáziumVeszprém
Csáky Soma5.Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános IskolaBiatorbágy
Csedő Balázs8.Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Cser Boglárka8.Délegyházi Hunyadi János Általános IskolaDélegyháza
Csintalan Orsolya5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Csizmadia Szabolcs Zsolt6.Orosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
Csoma Lili5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Czikó Lili5.Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános IskolaBiatorbágy
Debreceni Dániel6.Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola, Általános Iskola és ÓvodaMezőtúr
Dér Ágoston6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
DH Anna10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Diószegi Bence5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Don Júlia6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Dubis Botond6.Gödöllői Damjanich János Általános IskolaGödöllő
Dudra István5.Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Ecsedi Sámuel7.Scheiber Sándor Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Egyed Balázs6.Babits Mihály GimnáziumBudapest
Egyházi Godó5.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
Egyházi Hanna8.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
Éles Júlia8.Szatmárnémeti Kölcsey Ferenc FőgimnáziumSzatmárnémeti
Ember Zsófia5.Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános IskolaBiatorbágy
Farkas Mór6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Ferge Balázs7.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Fisli Gergő6.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Fogl Péter11.Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi SzakközépiskolaBalatonfüred
Fok Miki6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Fok Robi9.Közgazdasági Politechnikum Alternatív Gimnázium és SzakközépiskolaBudapest
Fontányi Alexandra5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Gál Róbert12.Bárdos László GimnáziumTatabánya
Gerecs Milán8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Gergely Gabriella7.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Görömbey András7.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
Gubek Rebeka5.Csömöri Mátyás Király Általános IskolaCsömör
Gyárfás Réka7.Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium és KollégiumAszód
Gyárfás Zselyke5.Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium és KollégiumAszód
Gyenei Manó5.Czabán Általános IskolaBudapest
Gyöngy Lilla6.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Arany János téri feladatellátási helyeDebrecen
Halász Mátyás7.Szent László Általános IskolaBicske
Halász Panna6.Szent László Általános IskolaBicske
Halászy-Kiss Noémi9.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
Hangay Luca5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Hegedűs Krisztián5.Délegyházi Hunyadi János Általános IskolaDélegyháza
Hegymegi Ákos6.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Herczku Noémi6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Hermann Kata8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Hodozsó Balázs7.Szent László Általános IskolaBicske
Holovács Márk6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Horlik Zalán Zoltán9.Boronkay György Műszaki Szakgimnázium és GimnáziumVác
Horváth Levente5.Szent László Általános IskolaBicske
Horváth Mihály7.Szent János Apostol Katolikus Általános IskolaBudapest
Horváth- Tőkés Konrád6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Ihász Kristóf9.Egry József Középiskola, Szakiskola és KollégiumZánka
Ihász Márk7.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Iker Sámuel7.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Illés Viktória5.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
Irimiás Márk8.Orosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
Jánosa Máté5.Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános IskolaBiatorbágy
Jen Lilla Laura5.Szentendrei Barcsay Jenő Általános IskolaSzentendre
Juhász Bálint5.Szent Imre Kaolikus Általános Iskola Eger
Juhász Bence7.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Juhász Máté Levente7.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécsely
Juhász-Nagy Ernesztina6.Szent László Általános IskolaBicske
Kada Koppány7.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Kaltenecker Balázs Bence7.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
Kepli Emese7.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Király Barnabás8.Sopronhorpácsi Általános IskolaSopronhorpács
Kis-Tót Bálint9.Németh László GimnáziumBudapest
Kis-Tót Zsigmond7.Németh László GimnáziumBudapest
Kiss Alexandra7.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Kiss Dániel8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Kiss Fruzsina Zoé5.Közép-budai Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBudapest II. kerület
Kiss Orsolya7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Knuth Eszter7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Kollek-Melkvi Gábor7.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécsely
Korbai Gyöngyvirág10.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
Kőszeghy Vilmos6.ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános IskolaBudapest
Kotán Bence8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Kovács László Levente7.Délegyházi Hunyadi János Általános IskolaDélegyháza
Kovács Lili5.Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános IskolaBiatorbágy
Kovács Szabolcs6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Kozma Hanna11.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
Krajczár Dávid8.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Krassóy Nándor8.Karinthy Frigyes Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Kulcsár András8.Orosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
Lasnói Zsolt5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Lobitz Andor8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Lukács Botond6.Délegyházi Hunyadi János Általános IskolaDélegyháza
Lukács Nimród8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
Maczkó Dániel7.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Majer Marcell5.Szent László Általános IskolaBicske
Majoros Gergő7.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Márton Ágnes7.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
Márton Kristóf7.Délegyházi Hunyadi János Általános IskolaDélegyháza
Mátéfy Ádám8.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Mayer Levente7.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Mészáros Gergő6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Mezei Dániel5.Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor ÓvodaEger
Mező Panna8.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Mócsy Mátyás8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
Molnár András6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Molnár Boglárka5.Andreetti Károly Általános Iskola és Művészeti IskolaSóskút
Molnár Csaba5.Andreetti Károly Általános Iskola és Művészeti IskolaSóskút
Molnár Marcell Oszkár6.Fodros utcai általános iskolaBudapest
Móricz Gergő6.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
Motika Lilla5.Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános IskolaBiatorbágy
Mózsa Viktor6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Mozsdics Máté8.Délegyházi Hunyadi János Általános IskolaDélegyháza
Nagy Tünde12.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Nagy-Nyika Tamara7.Szent László Általános IskolaBicske
Németh Levente6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Nerada Balázs7.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Novák István12.BGSZC Csonka János Műszaki Szakgimnáziuma és SzakközépiskolájaBudapest
Oszvald Bence7.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécsely
Ottrok Barbara5.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Ottrok Gabriella9.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Ottrok Veronika8.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Pál István8.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
Pálfi Fruzsi7.Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumBudapest
Paulik Vivien12.Tomori Pál Magyar-Angol Két tanítási nyelvű Közgazdasági SzakközépiskolaBudapest
Pencs Barnabás5.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
Penyige Zita10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Pete Mihály5.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
Pete Viola6.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
Pirka Botond7.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Pozsgai Sámuel Zsolt6.Szent László Általános IskolaBicske
Pudner Anna7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Pulszter Csaba7.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Pusztai Botond András6.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest
Pusztai Rebeka Petra8.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest
Pusztaszeri Emma5.Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános IskolaBiatorbágy
Rábai Gellért6.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Rácz Kamilla6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Radvánszki Ferenc8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Radványi Zita8.Szent Imre Általános IskolaMezőkövesd
Rákos Zorka5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Rákosy Gordon6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Rákosy Vanda6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Regős Botond5.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Regős Zsombor5.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Reinhardt Milán6.Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános IskolaSzékesfehérvár
Réthelyi Ágnes7.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
Rieger Örs5.Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános IskolaBudapest
Róth András9.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Rumi Zoárd10.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
Sándor Beáta6.Református Általános Iskola BalatonfüredBalatonfüred
Sándor Marcell6.Orosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
Sándor Zsófia7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Sánta Zsófia7.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Schenk Anna9.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
Schubert Ádám5.Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános IskolaBiatorbágy
Schultz Rebeka11.Tatai Református GimnáziumTata
Simics Sára Dorottya6.Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Simon Szofi5.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
Spéth Gergely6.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Suszter Csongor6.Szent László Általános IskolaBicske
Szabó Ádám5.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Szabó Dániel8.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Szabó Gergely5.ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános IskolaBudapest
Szabó István8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
Szabó Lorena Liza7.Klebelsberg Kuno Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Szabó Máté7.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Szabó Miléna Dóra11.Klebelsberg Kuno Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Szabó Noémi5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Szabó Zsombor5.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
Szabó Zsuzsanna8.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
Szakál Soma6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Szalai Barna6.Református Általános Iskola BalatonfüredBalatonfüred
Szalai Barnabás5.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
Szalai Botond6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Szalanics Tamás8.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
Szamkó Máté6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Szántó Dávid6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Szántó Zalán7.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Szathmáry Milán5.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
Szatmáry Sára8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Szélba Krisztián7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Szerecz Vilmos10.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
Szilágyi Gergő5.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Szilasi Zsófia7.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Szimeiszter Zalán 5.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
Szin Attila6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Szin Imola8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Szirt Máté5.Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Szomorjai Benedek7.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest
Szücs Barnabás7.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécsely
Takács Julianna5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Tarján Teréz8.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
Tisza Petra Katalin7.Délegyházi Hunyadi János Általános IskolaDélegyháza
Topor Sára5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Tóth Boróka Hajna5.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
Tóth Dóra7.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Tóth Richárd6.Szent László Általános IskolaBicske
Turai Valentin5.Galgagyörki Gárdonyi Géza Általános IskolaGalgagyörk
Urbán Dorottya6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Uszinger Tamás5.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
Vaczkó Levente7.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Vaczkó Máté7.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Valent László6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Varga Tilia5.Dunakeszi Szent István Általános IskolaDunakeszi
Vass Viktória Boglárka6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Vida Boldizsár8.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
Weinberger Péter11.Scheiber Sándor Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumBudapest
Wencel Anna6.Fillér Utcai Általános IskolaBudapest
Willerding Áron6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Zavalnij Dorottya6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Zolnai Sámuel8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest

Résztvevő tanárok

Név.IskolaVáros
Aczél JuditBudapesti Vendéglátóipari és Humán SZC Dobos C. József Szakképző IskolájaBudapest
Batkiné Szalontai GyöngyvérSztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Bem TímeaBudapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Benkőné Di Giovanni RitaBudapest-Fasori Evangélikus GimnáziumBudapest
Boros JuditDélegyházi Hunyadi János Általános IskolaDélegyháza
Csiszár ReginaSzékesfehérvári Németh László Általános IskolaSzékesfehérvár
Csolák VeronikaVáci Madách Imre GimnáziumVác
Csürke IbolyaKözgazdasági Politechnikum Alternatív Gimnázium és SzakközépiskolaBudapest
Cz. Nagyné Bándi KláraMinerva Tanulási AlternatívaVeszprém
Czermann AndreaBáró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécsely
Debreceni EmeseMezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola, Általános Iskola és ÓvodaMezőtúr
Dénesné H. KatalinKispesti Bolyai János Általános IskolaBudapest
Dér ViktóriaNagykovácsi Általános IskolaNagykovácsi
Dömők Istvánné MarikaSzent János Apostol Katolikus Általános IskolaBudapest
Dr. Lovasné Báder KatalinSzent László Általános IskolaBicske
Edőcsény CsengeELTEBudapest
Endrényi FlóraBMSZC Neumannn János SzakgimnáziumBudapest
Eperjesi EmeseEpreskerti Általános IskolaDebrecen
Fábián IstvánnéSzigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Faludy ZsanettBMSZC Egressy Gábor Két Tanítási Nyelvű SzakgimnáziumaBudapest
Farkasházi CsillaELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Fazekas SándornéDebreceni Gönczy Pál Általános IskolaDebrecen
Fidlerné Kiss AnnamáriaRitsmann Pál Német Nemzetiségi Általános IskolaBiatorbágy
Fülöpné Tóth HenriettaHalásztelki Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaHalásztelek
Galambosi PéterAcsai Petőfi Sándor Általános IskolaAcsa
Gáll ViktóriaGödöllői Damjanich János Általános IskolaGödöllő
Gerstmárné Takács Beatrix Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Harsányi LászlóMunkanélkülSzigetszentmiklós
Horváth Emesepedagógusként végeztem (mat.-fiz szak), jelenleg nem tanítok, mint szülő is érdekel az esemény.Budapest
Horváthné Stumm ErzsébetPiarista Gimnázium és KollégiumVác
Hunyadi ÁgnesSzent László Általános IskolaBicske
Jéhn JánosCiszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és KollégiumaPécs
Jéhnné Csók IldikóPécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti IskolaPécs
Juhász NikolettFPSZ XIX. Ker TagintBudapest
Kamarás KrisztinaCzabán Általános IskolaBudapest
Kasza IstvánnéFókusz Gimnázium és Szakképző IskolaMiskolc
Kecskeméti CsabaDunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és KollégiumDunaújváros
Kisné Rácz Erzsébet IbolyaBMSZC Egressy Gábor Két Tanítási Nyelvű SzakgimnáziumaBudapest
Kiss CsillaBMSZC Neumann János Számítástechnikai SzakgimnáziumaBudapest
Koch JózsefnéSzent László Általános iskolaBicske
Kovácsné Sényi AnikóKőbányai Bem József Általános IskolaBudapest
Langó-Virág ZsuzsánnaKálvin Téri Református Általános IskolaVeresegyház
László RékaFővárosi Pedagógiai Szakszolgálat XX. kerületi TagintézményBudapest
Losó KrisztinaBudapesti Gazdasági Szakképzési CentrumBudapest
Marlók AlízMagántanárBalatonfüred
Mekotáné Marton AndreaHorváth István Általános IskolaPétfürdő
Mikulán JánosEpreskerti Általános IskolaDebrecen
Murányi MarianBMSZC NJSZGBudapest
Nándoriné Palásti JuditGyörgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Nemesházi JusztinaSzigetszentmiklósi József Attila Általános IskolaSzigetszentmiklós
Nyitrai OrsolyaKodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és SzakközépiskolaBudapest
Orbán NoémiHerendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
Orbán-Sántha RékaGödöllői Hajós Alfréd Általános IskolaGödöllő
Orosz LászlóOrosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
Oroszné Vass IldikóOrosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
Palkó LászlóÚjpesti Szűcs Sándor Általános IskolaBudapest
Pintér M. ZsuzsannaDr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, EGYMI és KollégiumBudapest
Rácz IldikóÁldás Utcai Általános IskolaBudapest
Rovácsné Simon ErikaKőkúti Általános IskolaTata
Süveges-Szabó Marianna ÉvaÁldás Utcai Általános IskolaBudapest
Szabó KrisztinaBp., I. kerület Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
Szabó PéterSzigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Szabó PéternéSzigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Szabolczki ZsuzsannaBudapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
Szegedi Vargháné Bednay GyörgyiÚjpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Szenyovszky JuditA Gondolkodás Öröme AlapítványGyöngyös
Sziky CsillanincsBudapest
Takó KláraDunaújvárosi Vasvári Pál Általános IskolaDunaújváros
Tompa LajosOrosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
Tompáné Barabás EditOrosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
Tóthné Kunstár JuditGyörgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Varga KrisztinaKálvin Téri Református Általános IskolaVeresegyház
Virga MariannÚjpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Volter EtelkaCeglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
Vörösmarty GyöngyiBCEBudapest
Witzlné Ulrich AnikóTamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
Zachárné Lehoczki AnitaGödöllői Damjanich János Általános IskolaGödöllő
Zombori Anna Óbudai Árpád GimnáziumBudapest