Medve Szabadtéri Matekverseny 2018 - Szeged

Szeged, 2018. május 6.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

A csapatok pontszáma a P = MAX [S × 100; (S + 1) × 100 − R × F × 5 − I / 5] képlettel számolható, ahol S az elért legmagasabb szint sorszáma, R a beadott rossz megoldások száma, F az elért szinttől függő konstans (Aranyfokozat elérése esetén 0, különben 1), I pedig az utoljára megoldott szintlépő feladat helyes megoldásának (első) ideje a verseny kezdetétől számítva, percben kifejezve. Ha esetleg nem sikerülne szintlépő feladatot megoldani helyesen, akkor I értéke 270 perc. A verseny illusztrált leírása megtalálható ezen a linken.

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Csikkel Roland
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Bősze Boldizsár
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Szögi Erik
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany1077.82402 m
2.Belecz Ákos
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Kalmár Botond
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Sarnyai Zalán
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Arany1074.82402 m
3.Almás Zétény
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ottrok Barbara
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Zétény
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany1064.03799 m
4.Geretovszky Márton
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Somogyi Martin
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Urszuly Péter
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Arany1056.03834 m
5.György Johanna
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Szabó Katie
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Szeri Nóra
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Arany1054.03471 m
6.Berényi Marcell
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Tószegi Tamás
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Zupkó Máté
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Arany981.63681 m
7.Insperger László
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Bakos István
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Tofán Barnabás
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
6. osztály
Arany967.67037 m
8.Girst Ádám
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
6. osztály
Rádai Réka
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
6. osztály
Székely Hanna
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
6. osztály
Arany967.42748 m
9.Rácz Boglárka
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
6. osztály
Hangya Kinga
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
6. osztály
Dézsi Viktória
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
6. osztály
Arany963.84836 m
10.Csuma Zita
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Baczúr Tanara
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Farsang Kata
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Arany948.86254 m
11.Balás-Piri Bálint
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
5. osztály
Bozóki László Ádám
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
5. osztály
Redenczki Richárd
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
5. osztály
Arany879.86394 m
12.Csupor Albert Dezső
Szegedi Alsóvárosi Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Mező Levente
Szegedi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Inokai Ádám
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany879.64178 m
13.Katona Márk
Kálvin Téri Református Általános Iskola, Makó
6. osztály
Lipták Botond
Kálvin Téri Református Általános Iskola, Makó
6. osztály
Silye Zoltán
Kálvin Téri Református Általános Iskola, Makó
6. osztály
Arany869.04499 m
14.Rapcsó Petra
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Szabó Dóra
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Wórum Anna
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Arany862.43792 m
15.Szamkó Hanna
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Gonda Emese
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Farkas András
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany861.86158 m
16.Horváth Benedek György
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Jenei Soma Márton
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Kovách György
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Arany860.05967 m
17.Biró Máté
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Decsov Péter
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Szemerédi Lehel
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany858.66237 m
18.Farkas Nimród
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Palusek Gábor
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Pleskovics Péter
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Arany857.44323 m
19.Bárdos Balázs
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
6. osztály
Csizmadia Szabolcs Zsolt
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
6. osztály
Sándor Marcell
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
6. osztály
Arany855.23902 m
20.Dudás Tamás
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Zsígó Zsombor
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Huszka Boldizsár
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Arany854.25992 m
21.Kurunczi Tamás
Szent István Egyházi Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Makó
6. osztály
Szabó Bernadett
Szent István Egyházi Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Makó
6. osztály
Tar Bernadett
Szent István Egyházi Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Makó
6. osztály
Arany853.67485 m
22.Kummer Roland
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Bakos József
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Nánási Balázs
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Arany852.65335 m
23.Pótári Lea
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Oláh Eszter
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Libus Loretta
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Arany852.64865 m
24.Nagy Máté
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Szénási Vendel
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Berencsi Zsombor
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Arany852.66740 m
25.Huszárik Milán
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Pleskonics Milán
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Kovács-Pleskó Bendegúz
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Arany852.05451 m
26.Kocsor Péter
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Budai Zsolt
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Varga Ákos
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Arany846.85023 m
27.Braun Norbert
Kossuth Lajos Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Kocsmár Ákos
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
-
-, -
5. osztály
Arany846.85956 m
28.Varga Bertalan
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
5. osztály
Pusztai Dániel
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
5. osztály
Szalkay Attila
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
5. osztály
Arany778.25996 m
29.Aszódi Tamás
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
6. osztály
Koncz Gábor
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
6. osztály
György Benedek
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
6. osztály
Arany777.23318 m
30.Asztalos Csenge
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Risch Anna
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Zsurzsucz Boglárka
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Arany773.64411 m
31.Törőcsik Zsombor
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Varga Benedek
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Méhes Gellért
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Arany771.23642 m
32.Varga Balázs
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Bolla Márton
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Kajla Dávid
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Arany767.26113 m
33.Hevesi Brigitta
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Papp Enikő
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Kovácsik Szonja
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Arany764.23227 m
34.Domokos Nándor
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Ványi Levente
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Wórum Benedek
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Arany764.03748 m
35.Hague Róbert Denis
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Hangyási Kornél
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ferencz Márton
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany758.87281 m
36.Kocsor Kata
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Zsibrita Eszter
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Machó Flóra
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Arany757.64239 m
37.Ádám Gertrúd Ágnes
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Lovas Adria
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Gyenizse Zsófia
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Arany755.65898 m
38.Kabai Ármin
Szlovák Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békéscsaba
6. osztály
Nagy Levente
Szlovák Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békéscsaba
6. osztály
Csajbók Edina
Szlovák Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békéscsaba
6. osztály
Arany754.65130 m
39.Veszelovszki Viktória
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Horváth Anna
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Veréb Natália
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Arany754.05324 m
40.Marton Csaba
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Horváth Dominik
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Csesznok Balázs
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Arany751.85541 m
41.Fűz Barbara
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
6. osztály
Csíkos Rebeka
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
6. osztály
Szilágyi Ádám
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
6. osztály
Arany750.02279 m
42.Csuvár Anna
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Vrana Szimonetta
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Fleig Áron
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Arany750.05111 m
43.Földesi Réka
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Horváth Dzsesszika
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Szabó Zsófi
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Arany749.84178 m
44.Sándor Laura Hedda
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Szabó Virág
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Pásztor Laura
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola, Szolnok
6. osztály
Arany749.66004 m
45.Nyerges Barbara Hanna
Dunaegyházi Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaegyháza
6. osztály
Buzás Bálint
Dunaegyházi Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaegyháza
6. osztály
Fehér László
Dunaegyházi Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaegyháza
6. osztály
Arany747.85677 m
46.Vereb Eszter
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Kiss Réka
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Páli Patrik
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Arany747.24001 m
47.Szabó Zsombor
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Szabó Árpád
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Rózsa Kornél
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Arany747.04571 m
48.Papp Gergő
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
6. osztály
Rabi Ervin
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
6. osztály
Hesz Dorottya
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Arany747.08230 m
49.Csamangó Máté
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Kántor Viktória
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Madarász Ramóna
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Arany747.05286 m
50.Petrovácz Ádám
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
6. osztály
Hajdú Nóra
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
6. osztály
Szerletics Emma
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
6. osztály
Arany746.86734 m
51.Szendrődi Zalán
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
6. osztály
Szlama Martin
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
6. osztály
Novák István
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
6. osztály
Arany746.82999 m
52.Fülöp Marcell
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
6. osztály
Németh Vivien
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
6. osztály
Tóth Eszter
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
6. osztály
Arany746.84668 m
53.Fercsák Sára
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Szlama Adél
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Pintér Panna
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Arany746.43987 m
54.Makra Csongor
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Danku Bálint
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Babiczki Nándor
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Ezüst662.62613 m
55.Kreisz Gergő
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Bokor Milán Sándor
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Plavecz Bálint János
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Ezüst651.66179 m
56.Simcsik Orsolya
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Zolnai Gergő
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Kiss Karina
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Ezüst651.25594 m
57.Boros Blanka
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
nics
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Ugray Zsófia Kamilla
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst651.04907 m
58.Kovács Naómi
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
6. osztály
Dáné Janka
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
6. osztály
Kékesi Viktória
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
6. osztály
Ezüst648.44640 m
59.Krisztin Enikő
Ruzsai Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ruzsa
5. osztály
Krisztin Benedek
Ruzsai Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ruzsa
6. osztály
Papp Flórián
Ruzsai Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ruzsa
6. osztály
Ezüst648.44241 m
60.Berta Donát
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Denucz Zoltán
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Gémes Bálint
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Ezüst648.03858 m
61.Bitó Alexandra
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Lázár Vivien
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Fischer Márta
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Ezüst648.04843 m
62.Siku Ádám
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Surim Áron
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Botta-Dukát Bálint
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Ezüst558.22942 m
63.Lipóczki Janka
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Oláh Sára
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Bimbó Petra
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Ezüst550.82656 m
64.Bánfi - Antal Péter
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Fang Máté
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Szpluvák Tamás
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Ezüst548.82553 m
65.Aczél-Szabó Csongor
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Kovács Benedek
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Vercz Máté
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Ezüst544.03683 m
66.Bodnár Barnabás
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Szabó Ambrus
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Dinka Zétény
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Ezüst537.62374 m
67.Vincze Dominik
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
6. osztály
Makra Zoltán
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
6. osztály
Csorba Bendegúz
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
6. osztály
Ezüst535.82977 m
68.Kiss Angelika
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
6. osztály
Mészáros Noémi
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
6. osztály
Tóth Izabella
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
5. osztály
Ezüst535.82977 m
69.Palotás Barnabás
Rókusi Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Palotás Csongor
Rókusi Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Bandula Attila
Rókusi Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Ezüst535.42603 m
70.Farkas Vanessza
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Farkas Hajnalka
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Faragó Rita
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Ezüst534.44310 m
71.Bacskó-Tóth Borbála
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
6. osztály
Gyurákovics Eszter
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
6. osztály
Tóth Lea
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
6. osztály
Ezüst525.24796 m
72.Ferenczi Margaréta
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Kiss Ramóna
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Bódog Barnabás
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Ezüst524.05333 m
73.Bóta Emil Benjamin
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
5. osztály
Sándor Márton
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
5. osztály
Nógrádi Gergő
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
5. osztály
Ezüst523.66951 m
74.Nagy Bálint
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Mityók Bianka
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Agócs Zoltán
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Ezüst519.26024 m
75.Horváth Léna
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
6. osztály
Ficsór Flóra
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
6. osztály
Szilágyi Zsombor
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
6. osztály
Ezüst518.63772 m
76.Márki Kristóf
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
6. osztály
Kálmán Bálint
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
6. osztály
Szilágyi Richárd
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
6. osztály
Ezüst517.23790 m
77.Krajcsó Nikolett
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Némedi Fanni
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Uhrin Alexandra
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Ezüst514.03429 m
78.Nagy Péter Tibor
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Farkas Benedek
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Zilahi Eszter
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Ezüst514.03341 m
79.Tamás Zsombor
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Fodor Csenge
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Igaz Jázmin
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Ezüst512.83429 m
80.Sárkány Benita
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Imregi Boglárka
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
---
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Ezüst511.83958 m
81.Rabatin Bence
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Mihalik Kristóf
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Okányi Ákos
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Ezüst511.44174 m
82.Boros Júlia
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
6. osztály
Breznyán Kinga
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
6. osztály
Markó Réka
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
6. osztály
Ezüst511.44522 m
83.---
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Görbe Gabriella
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Kis Emma
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Ezüst510.23755 m
84.Császár Áron
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Agócs Gergő
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Koszteleczky Dalma
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Ezüst508.84819 m
85.Kolozsvári Eszter
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Borbás Csenge
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Czakó Maja Izabella
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Ezüst506.63773 m
86.Jaksa Mirella
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Bodor Noémi
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Kis Vivien
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Ezüst502.65111 m
87.Vereska Ádám
Csorvási Gulyás Mihály Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Csorvás
5. osztály
Samu Eszter
Csorvási Gulyás Mihály Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Csorvás
5. osztály
Dékány Flóra
Csorvási Gulyás Mihály Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Csorvás
5. osztály
Ezüst500.64032 m
88.Matúz Dalma
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
5. osztály
Árvai Lili Panni
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
5. osztály
Hunyadi Borbála
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
5. osztály
Ezüst500.05930 m
89.Gulyás Viktória
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Vidéki Enikő
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Aly Amira
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Ezüst500.04628 m
90.Tóth Csongor
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Nemcsok Patrik
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Tarjányi Szabolcs
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Ezüst500.05105 m
91.Fehér Péter
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Szabó Bence
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Vas Ádám
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Ezüst500.04320 m
92.Jambrik Kristóf
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
6. osztály
Börcsök Roland
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
6. osztály
Szabó Dániel
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
6. osztály
Ezüst500.05248 m
93.Dancsó Balázs
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Horváth Viktor
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Turányi Ramón
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Ezüst500.06727 m
94.Bódi Erik
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Tari Endre
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Tóth Máté
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Ezüst500.07178 m
95.Baranyi Gábor István
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Kovács Levente
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Kuklics Marcell Tamás
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Ezüst500.07677 m
96.Adorján Imre Alex
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Mamlecz Márk
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Rádi Hanna Kata
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Ezüst500.04638 m
97.Kovács Marcell Tamás
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Pál Bence Sándor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Vigh Gergő
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Ezüst500.05086 m
98.Gaburi Norbert Dénes
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Kiss Petra
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Németh Zsuzsanna
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Ezüst500.07384 m
99.Jacsó Dalma
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Fehér Petra
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Horváth Anna
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Ezüst500.05446 m
100.Rozgonyi Máté
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Horti Viktor
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Czene Barnabás
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Ezüst500.05774 m
101.Márki Krisztián
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Tóth Angelika
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Balázs Bálint
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst500.05495 m
102.Vincze Kristóf
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Karaszi András
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Berta Barnabás
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Ezüst500.04809 m
103.Szakál Áron
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Karai Kristóf
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Ádám Levente
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Ezüst500.04891 m
104.Molnár Csaba
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Tomcsányi Alex
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
---
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Ezüst500.06511 m
105.Olgyai Benjámin
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Olgyai Barnabás
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Szaniszló Gergő
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Ezüst500.06483 m
106.Kővári Botond
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Baráth Ákos
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Vincze Gábor
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Ezüst500.05076 m
107.Bíró Vince
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Gál Csongor
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Nagy Boldizsár
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Ezüst500.06370 m
108.Kovács Gellért
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Juhász Dominik
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Manczák Máriusz Ruben
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Ezüst500.06926 m
109.Bujdosó Bálint
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Banai Álmos
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Csányi Norisz
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Ezüst500.05817 m
110.Bécsi Petra Csenge
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Sipaki Ildikó
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Medvegy Nóra Napsugár
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Ezüst500.03886 m
111.Gomolka Zsóka
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper
5. osztály
Vinek János
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper
5. osztály
Telek Zsolt
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper
5. osztály
Ezüst500.05058 m
112.Piegel Áron
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Gaál Barnabás
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Diószegi Kristóf
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Ezüst500.04993 m
113.Németh Gergő
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Radics Gábor
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Madarász Milán
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Bronz419.23549 m
114.Halasi Annabella
Ady Endre Kísérleti Általános Iskola, Kishegyes - Szerbia
6. osztály
Süli Babett
Ady Endre Kísérleti Általános Iskola, Kishegyes - Szerbia
6. osztály
Lengyel Viola
Ady Endre Kísérleti Általános Iskola, Kishegyes - Szerbia
6. osztály
Bronz402.83794 m
115.Sallai Dóra
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Szakács Tünde
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Nyúzó Luca
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Bronz402.24844 m
116.Gregor Lilla
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Igaz Réka
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Orbán Anna Rita
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Bronz401.24546 m
117.Báló Sára Bernadett
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Haizer Míra
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Szépe Regina
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Bronz400.64234 m
118.Verasztó Júlia Gréta
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Fesető Rebeka
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Tóth Menta
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Bronz400.05167 m
119.Juhász Sándor Máté
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Németh Emese
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Magyar Emma
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Bronz400.05789 m
120.Kardos Luca
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Vízvári Gréta
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
György Lola
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Bronz400.05526 m
121.Sztojcsovics Anasztázia
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Bihaly Nikolett
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Tóth Sára
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Bronz400.05274 m
122.Volford Dávid
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
6. osztály
Schiszler Ádám
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
6. osztály
Megyeri Kolozs
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
6. osztály
Bronz400.07013 m
123.Molnár Abigél
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
5. osztály
Péter Zsófia
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
5. osztály
Kiss Gréta
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
5. osztály
Bronz400.03754 m
124.Kopasz Melinda
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Kelemen Liza
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Sóki Lorina
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Bronz400.04360 m
125.Bimbó Balázs Gábor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Bimbó Bálint Ákos
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Trescsik Áron
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Bronz400.06475 m
126.Zsálek Zsanett
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
6. osztály
Trsztyinszki Lili
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
6. osztály
Torgyik László
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
6. osztály
Bronz400.06240 m
127.Kónya Milán
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
6. osztály
Pataki Patrícia
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
6. osztály
Kardos Roland
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
6. osztály
Bronz400.04765 m
128.Nagy Zalán Zoltán
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Ilyés Kinga
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
---
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Bronz400.05672 m
129.Boros Adél
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Gyaraki Lívia
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Szák-Kocsis Zoé Csenge
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Bronz326.83344 m
130.Beros Vendel
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola, Kalocsa
5. osztály
Harsányi Ákos
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola, Kalocsa
5. osztály
Kovács Ádám
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola, Kalocsa
5. osztály
Bronz325.02951 m
131.Föedl Ferdinánd
Szent István Egyházi Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Makó
6. osztály
Halmágyi Gábor
Szent István Egyházi Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Makó
6. osztály
Venk Dániel
Szent István Egyházi Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Makó
6. osztály
Bronz324.02627 m
132.Holló Virág
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Faragó Petra
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Ambrus Tímea
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Bronz323.22936 m
133.Béni Hanna Dorina
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Deli Zsófi
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Vízhányó Ramóna
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Bronz309.23324 m
134.Talárcsik Réka
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Kiss-Fekete Lili
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Kovács Nikolett
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Bronz303.22911 m
135.Fábián Anett
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Petneházi Bálint
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Zámbori Boglárka
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Bronz300.03961 m
136.Korcsog Lili Andrea
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Eszenyi Panna
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Csatári Beáta
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Bronz300.03750 m
137.Boros Bernadett
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Nemes Nagy Anna
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Molnár Edina
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Bronz300.03864 m
138.Hefkó Anna
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Perszegi S. Alexandra
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Kopasz Bálint
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Bronz300.05829 m
139.Sarkadi Leila
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Fánczi Réka
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Paplukács Gergő
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Bronz300.05146 m
140.Caruso Aurélia
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Nagy Boglárka
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Pálfi Anna
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Bronz300.05275 m
141.Kiss Luca
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
6. osztály
Mígh Míra
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
6. osztály
Cseledi Viktória
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
6. osztály
Bronz294.2159 m
142.Németh Nóra
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Horti Orsolya
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Molnár Gréta
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
5. osztály
Bronz208.23201 m
143.Kónya Milán
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Juhász Miklós
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Kálmán Vilmos
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Bronz205.42586 m
144.---
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Szabó Enikő
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Szilágyi Alíz
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Bronz200.03101 m
145.Varró Máté
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Német Szabolcs
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
nincs
Makói József Attila Gimnázium, Makó
6. osztály
Bronz200.04744 m
146.Konti Riana
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Németi Gergő
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Olmosi Réka
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Bronz124.63108 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Fülöp Csilla
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
Kutas Gréta
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
Szittyai Anna
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
Arany1079.22280 m
2.Halasi Gergő
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Molnár Botond
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Tekes János
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Arany1078.81571 m
3.Bába Máté
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Kiss Máté
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Gyuris Hanna
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Arany1074.01571 m
4.Faragó Tamás
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Mihalik Bálint Olivér
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Török Ágoston
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Arany1072.22166 m
5.Almás Vince
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kovács Máté
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ottrok Veronika
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany1066.42912 m
6.Csontos Regina
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Dinka Hunor
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Szabó Eszter
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Arany1062.41571 m
7.Csizmadia Péter Károly
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Juhász Márk Hunor
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Lovászi Botond
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Arany1061.23406 m
8.Markó Vivien
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Figura Márton
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Horváth Marcell
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Arany1059.62166 m
9.Irimiás Márk
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
8. osztály
Kulcsár András
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
8. osztály
Nagy Tamás
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
8. osztály
Arany1056.03658 m
10.Csongor Bálint
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Virág Dávid
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Zsigó Dávid
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Arany1048.03509 m
11.Zagyva Zalán
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Mózes Csaba
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Sebők Sándor
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Arany961.23994 m
12.Komlódi Tamás
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
8. osztály
Schmidt Áron
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
8. osztály
Székely Csenge Kamilla
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
8. osztály
Arany952.03802 m
13.Brhlik Szabolcs
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Szigeti Boldizsár
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Zsóltier Levente
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Arany946.82190 m
14.Balogh Patrícia
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Gulkai Janka Flóra
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Pancza Péter
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Arany848.22871 m
15.Gál József
Ady Endre Kísérleti Általános Iskola, Kishegyes - Szerbia
8. osztály
Kalauz Katarina
Ady Endre Kísérleti Általános Iskola, Kishegyes - Szerbia
8. osztály
Világos Adriana
Ady Endre Kísérleti Általános Iskola, Kishegyes - Szerbia
8. osztály
Arany775.63629 m
16.Ale Izabella,
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Vigyikán Zorka
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
nincs
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Arany765.63596 m
17.---
Szlovák Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békéscsaba
8. osztály
Kása Róbert
Szlovák Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békéscsaba
7. osztály
Szabadi Kata
Szlovák Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békéscsaba
7. osztály
Arany763.64224 m
18.Simon Tamás
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Ócsai Miklós
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Tóth Ignác
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Arany757.43084 m
19.Laukó Levente
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Rácz Ádám
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Régaisz Roland
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Arany757.05259 m
20.Árva Áron
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Mádai Botond
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Tohai Olivér
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Arany755.02944 m
21.Balázs Barbara
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
6. osztály
Lőkös Tímea
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
8. osztály
Nagy Noémi
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
5. osztály
Arany751.63803 m
22.Teiszl Márk
Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ásotthalom
8. osztály
Palfira Dániel
Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ásotthalom
8. osztály
Fődi Zsolt
Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ásotthalom
8. osztály
Arany749.04513 m
23.Balázs Bettina
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Csala Fanni
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Krug Adél
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Arany748.63566 m
24.Kocsis Dávid
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Bucskó Gergely
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Olajos Tamás
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Arany747.43169 m
25.Makra Mandula
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Ónodi Csenge
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Pavlovics Petra
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Arany747.26497 m
26.Tóth Fruzsina
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Sándor Enikő
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Biczó Petra
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Arany747.26760 m
27.Seres Vanda
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Csenki Ágnes
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Farkas Péter
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Arany747.03863 m
28.Jenei Bence
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
Sigmond György
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
Forgó Ábel
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
Ezüst672.82684 m
29.Bozsó Angie
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
Gyöngyösi Réka
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
nincs
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Ezüst672.41678 m
30.Zempléni Zsófia
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
8. osztály
Frányó Fanni
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
8. osztály
Osztrogonácz Dora
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
8. osztály
Ezüst655.81986 m
31.Bódi Vivien
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
8. osztály
Horváth Viktória
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
8. osztály
Rybárik Zsófia
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
8. osztály
Ezüst651.01986 m
32.Fölker Zsombor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
8. osztály
Tóth Ferenc
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
8. osztály
Korcsok Roland
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
8. osztály
Ezüst651.03636 m
33.Juhász László
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Karádi Attila
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Talárcsik Tamás
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Ezüst648.02120 m
34.Fábián Evelin
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Kurucsai Réka
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Szabó Tamás
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Ezüst648.02453 m
35.Horváth Barna
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
7. osztály
Matúz Balázs
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
7. osztály
Márkus Olivér
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
7. osztály
Ezüst647.63185 m
36.Rózsa Gergely
Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ásotthalom
8. osztály
Papp Dávid
Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ásotthalom
8. osztály
Pónusz Máté
Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ásotthalom
8. osztály
Ezüst566.02842 m
37.Kőrös Eszter Borbála
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Jeszenői Sára
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Tánczos-Szabó Csenge
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Ezüst555.22809 m
38.Botka Lora
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Keresztes Nikolett
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Szabó Gréta
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Ezüst554.61919 m
39.Mótyán Roland
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Fekete Koppány
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Zsiros Máté
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Ezüst550.23376 m
40.Boros Sára
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Juhász Réka
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Vízhányó Lili
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Ezüst544.43609 m
41.Domján Laura
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Klucsik Eszter
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Vinkler Réka
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Ezüst540.63609 m
42.Kurdi Zsombor
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
nincs
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Tóth Nóra
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Ezüst540.05034 m
43.Sárói-Szabó Janka
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Valkovics Petra
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Terbe Zsuzsanna
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Ezüst539.42714 m
44.Darányi Dorottya
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Rácz Péter
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Kollár Ádám
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Ezüst538.24532 m
45.Baranyai Brúnó
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Lóránt Dominik
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
---
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Ezüst537.22803 m
46.Zakály Péter
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Lipóczi Levente
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Kanizsai Benedek
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Ezüst536.04532 m
47.Petrik Gellért
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
7. osztály
Budai Márk
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
7. osztály
Süveg Merse Péter
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
7. osztály
Ezüst535.04999 m
48.Kovács Pál
Feketeerdői Általános Iskola, Helvécia
7. osztály
Festő-Hegedűs Máté
Feketeerdői Általános Iskola, Helvécia
7. osztály
Faddi Bendegúz
Feketeerdői Általános Iskola, Helvécia
7. osztály
Ezüst530.62258 m
49.Vígh Viktória
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Samu Szimonetta
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Gál Fanni
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Ezüst529.83360 m
50.Beóka Brendon
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Dénes Barnabás
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Berki Péter
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Ezüst527.43179 m
51.László Kinga Teréz
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Szalárdy Réka
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
nincs
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Ezüst526.43985 m
52.Ács Zoltán
Feketeerdői Általános Iskola, Helvécia
7. osztály
Felföldi Vivien
Feketeerdői Általános Iskola, Helvécia
7. osztály
Farkas Klaudia
Feketeerdői Általános Iskola, Helvécia
7. osztály
Ezüst526.23508 m
53.Bertalan Lili
Feketeerdői Általános Iskola, Helvécia
8. osztály
Szelei Máté
Feketeerdői Általános Iskola, Helvécia
8. osztály
Nagy Babiána
Feketeerdői Általános Iskola, Helvécia
8. osztály
Ezüst525.62276 m
54.Forgó Anna
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Berta Hanna
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Bagaméri Orsolya
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Ezüst522.44283 m
55.Bálint Béla
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Kiss Botond
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Mindszenti Gergő
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Ezüst522.24124 m
56.Tokodi Bence
Feketeerdői Általános Iskola, Helvécia
8. osztály
Kovács Bálint
Feketeerdői Általános Iskola, Helvécia
8. osztály
Fehér Anna
Feketeerdői Általános Iskola, Helvécia
8. osztály
Ezüst522.22416 m
57.Abdel Magid Iván
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Petró Márton
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Nyeste Dániel
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Ezüst520.83376 m
58.Nagyhegyesi Luca
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Kovács Kinga
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Bak Angelika
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Ezüst520.63878 m
59.Joób Gréta
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Lázár Lora
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Petykó Veronika
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Ezüst518.83378 m
60.Tótpözsi Márk
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Horváth Bence
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
nincs
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Ezüst518.04684 m
61.Fábián Bernát
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Jusztin András
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Óvári Vince
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
8. osztály
Ezüst517.63376 m
62.Kovács Eszter
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Teremi Dániel
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Fábián Balázs
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Ezüst517.64314 m
63.Varga Éva
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
8. osztály
Géczi Eszter
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
8. osztály
Nemes Nagy Dóra
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
8. osztály
Ezüst517.24178 m
64.Szűcs Réka
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
7. osztály
Kollár Ella
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
7. osztály
Szekeres Eszter
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
Ezüst517.06001 m
65.Mikó Adél Janka
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
Bubor Panni
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
Fekete-Nagy Hanna
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
Ezüst515.43703 m
66.Bakó Amadé
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Molnár László
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Szabó Zsombor
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Ezüst514.84054 m
67.Farkas Viktória
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
8. osztály
Leoreanu Alexandra
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
8. osztály
Szélpál Emese
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
8. osztály
Ezüst514.64417 m
68.Bata Vince
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Kovács Nóra Zsóka
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Patai Nóra Alexa
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Ezüst514.43126 m
69.Alexin Amadea
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Farsang Dorka
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Vőneki Fanni
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Ezüst514.04220 m
70.Mohácsi Abigél
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Szalkay Erika
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Noé Dominika
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
7. osztály
Ezüst512.83461 m
71.Éhmann Nikoletta
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Herteg Alexandra
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Szász Judit
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Ezüst512.22953 m
72.Gonda Róbert
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
7. osztály
Kelemen Nóra
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
7. osztály
Matúz Marcell
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
7. osztály
Ezüst511.83880 m
73.Gedó Bianka
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
8. osztály
Kocsor Sára
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
8. osztály
Egyed Júlia
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
8. osztály
Ezüst510.83925 m
74.Sallai Réka
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Virághalmi Lili
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
7. osztály
NINCS
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst509.24686 m
75.Badics Anna Sára
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
8. osztály
Putnoki Lukács
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
8. osztály
Kenyeres Áron
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
8. osztály
Ezüst509.04055 m
76.Menyhárt Dominik
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
7. osztály
Szabó Bence
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
7. osztály
Kertész Márk
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
7. osztály
Ezüst507.64177 m
77.Papp Lili Dorka
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper
7. osztály
Balda Alex
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper
8. osztály
Magyar Kristóf
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper
8. osztály
Ezüst505.84753 m
78.Pipic Dorka
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
8. osztály
Horváth Mónika
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
8. osztály
Udvarhelyi Péter Gábor
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
8. osztály
Ezüst502.22758 m
79.Lázár Péter
Sándorfalvi Térségi Alapfokú Művészeti Iskola, Sándorfalva
8. osztály
Budai Richárd
Sándorfalvi Térségi Alapfokú Művészeti Iskola, Sándorfalva
8. osztály
nincs
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
5. osztály
Ezüst500.44519 m
80.Kőgyesi Gábor
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Pásztor Csaba
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Zentai Lilla
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Ezüst500.05772 m
81.Gyuris Zsófia
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
8. osztály
Halácsi Anna
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
8. osztály
Nincs
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
8. osztály
Ezüst500.04311 m
82.Németi Zsófi
Makói József Attila Gimnázium, Makó
8. osztály
Ferenczi Fanni
Makói József Attila Gimnázium, Makó
8. osztály
Farkas Dalma
Makói József Attila Gimnázium, Makó
8. osztály
Ezüst500.04510 m
83.Szügyi Bence
Makói József Attila Gimnázium, Makó
8. osztály
Gál Norman
Makói József Attila Gimnázium, Makó
8. osztály
Koszó István
Makói József Attila Gimnázium, Makó
8. osztály
Ezüst500.04949 m
84.Jedlicsek Eszter
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Bognár Barbara
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Mód Alexandra
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Ezüst500.06099 m
85.Döbrentei Kitti
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Nievel Flóra
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Peller Tamara Panka
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Bronz424.41957 m
86.Eke Mónika
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Gubucz Mónika
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Viola Benedek
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Bronz419.42905 m
87.Molnár Fruzsina
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Ruck Mercédesz
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Rácz Tamás
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Bronz415.23060 m
88.Szekeres Dóra
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Tóth Tamara
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Dömösi Lola
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Bronz405.83984 m
89.Börcsök Mária
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Gaál Barnabás
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Németi Bálint
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Bronz405.43769 m
90.Ritter Rafael Ádám
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
8. osztály
Fodor Zsombor
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
8. osztály
Csapi Vanda
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
8. osztály
Bronz403.24328 m
91.Török Jázmin
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Selmeczi Amina
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Németh Lea
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Bronz400.04821 m
92.Szalkai Dávid
Szlovák Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békéscsaba
8. osztály
Puskás József
Szlovák Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békéscsaba
7. osztály
Püski Gábor
Szlovák Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békéscsaba
7. osztály
Bronz365.41530 m
93.Kocziha Ákos
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Marik Zsombor
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Furár Sándor
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Bronz351.62340 m
94.Jancsik Bendegúz
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Jancsik Barnabás
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Németh Marcell
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Bronz349.43157 m
95.Mácsai Kata
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
Megyaszai Andrea
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
Hobot Anna
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
7. osztály
Bronz347.62979 m
96.Angyal Fanni
Makói József Attila Gimnázium, Makó
8. osztály
Süli Anna
Makói József Attila Gimnázium, Makó
8. osztály
Nagy-György Fanni
Makói József Attila Gimnázium, Makó
8. osztály
Bronz345.02667 m
97.Jani Zsófia
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Hadobás Tamara
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Horváth Sára
Makói József Attila Gimnázium, Makó
7. osztály
Bronz344.62111 m
98.Horváth Bendegúz
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Szécsényi Sára
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Majkuth Csenge
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
8. osztály
Bronz343.63002 m
99.Szabó Botond Péter
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
8. osztály
Malét Kristóf
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
8. osztály
---
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
8. osztály
Bronz332.63333 m
100.Kormány Zsolt
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
8. osztály
Szilágyi Bálint
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
nincs
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
Bronz330.82483 m
101.Danka Dóra
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Horváth Enikő
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Kis Márk
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Bronz330.82271 m
102.Tarsoly Viktória
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
8. osztály
Szendrei Réka
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
8. osztály
Magyar Janka
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
8. osztály
Bronz329.82883 m
103.Ceglédi Kamilla
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
nincs
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Takács Regina
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Bronz325.43875 m
104.Báthori István
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
Bartók Fanni
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
Kálmán Mihály
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
Bronz320.03592 m
105.Kopasz Bence
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Olajos Tamara Hanna
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Albert Kata
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
7. osztály
Bronz310.23166 m
106.Répási Réka
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
8. osztály
Birgés Adél Lilla
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
8. osztály
Ancsa Molnár Vivien
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
8. osztály
Bronz307.43908 m
107.Cseh Sára
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
7. osztály
Naszradi Réka
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
7. osztály
Tomaschik Bianka
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
7. osztály
Bronz307.03955 m
108.Sárközi Hanna
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
7. osztály
Turányi Melinda
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
7. osztály
Gulyás Kristóf
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
6. osztály
Bronz306.02734 m
109.Gábor Fanni
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Kádár Kamilla
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
nincs
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Bronz302.63489 m
110.Kócsó László
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
7. osztály
Borsos Norbert
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
7. osztály
Gera Bazsó
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
7. osztály
Bronz300.64302 m
111.Katona Jázmin
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Pásztor Zea
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Mikulás Kata
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Bronz300.04146 m
112.Árus Balázs
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Németh Balázs
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Mihuca Zoltán
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
7. osztály
Bronz300.05158 m
113.Dulai Petra
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
7. osztály
Markó Milda
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
7. osztály
Opauszki Zsuzsanna
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
7. osztály
Bronz300.04485 m
114.Gyeraj Krisztián
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Selmeczi Levente
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Vida Attila
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Bronz227.22509 m
115.Kővári Evelin
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Csicsely Noémi
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Cserven Nikolett
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Bronz222.22453 m
116.Pljesovszki Erik
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Nemcsok Zoltán
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Sevecsek Benedek
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Bronz176.61202 m
117.Szűcs Levente
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Kengyel Dániel
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Brimo Minan
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Bronz166.82074 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Apagyi Dávid
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Kirschner Bernadett
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Miszler Levente
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Arany1075.63533 m
2.Csóti Kristóf
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
10. osztály
Tilimpás Laura
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
10. osztály
Szép-Gergely Zsófia
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
10. osztály
Arany1070.03533 m
3.Ottó Dorina
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Csányi Gábor
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Papp Martin
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Arany1063.02966 m
4.Kovács Anna
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Monori János Bence
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Kovács Áron
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Arany1062.62966 m
5.Papp Izabella
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Kis Krisztian
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Kiss Ábel
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Arany1055.82036 m
6.Varga Luca
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
Kosóczki Balázs
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
Klem Zsolt
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
10. osztály
Arany1050.42036 m
7.Varga Erik
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
8. osztály
Pataki Egon
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
8. osztály
Pataki Magdaléna
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
8. osztály
Arany1049.45237 m
8.Tóth Lili
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Böröczky Balázs
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Boros Enikő
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Arany856.62065 m
9.Oláh Lotti
Csongrád és Térsége Széchenyi István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Csongrád
8. osztály
Nyári Gergely Ákos
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Sáfrány Barnabás Márk
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Arany754.61594 m
10.Erdei Júlia
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Tarr Regina
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Kovács Kinga
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Arany747.62900 m
11.Mekker Erik
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Sógor Gergely
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Varga Zsolt
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Arany747.44133 m
12.Balogh Máté
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Gázsa Márk
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
NINCS
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
5. osztály
Arany746.82233 m
13.László Csilla
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
8. osztály
Galzó Dorka
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
8. osztály
Szigeti Lili
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
8. osztály
Arany746.22759 m
14.Lieb Hanna
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Găman Dávid
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Botos Dávid
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Ezüst669.03157 m
15.Pallai Hunor
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Fazakas Ábel
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Heil Evelin
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Ezüst666.22935 m
16.Óvári Ambrus
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
9. osztály
Hódi Ádám
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
9. osztály
Tajti ágnes
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
9. osztály
Ezüst661.04219 m
17.Juhász Gergő
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Zsigovics Dániel
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Savanya Bertalan
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Ezüst658.62084 m
18.Safranyik Annamária
Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Kiskunfélegyháza
9. osztály
Fehér Dzsenifer Ildikó
Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Kiskunfélegyháza
9. osztály
Jagodics Evelin
Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Kiskunfélegyháza
9. osztály
Ezüst648.04448 m
19.Dudas Akos
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Filip Rebeka
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Zolcsák Eszter
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Ezüst647.23779 m
20.Somogyi Levente
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Hegedűs Dániel
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Makk Péter
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Ezüst549.22099 m
21.Bartha Bendegúz
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Fodor Bálint
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Nagy Nóra
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Ezüst541.6947 m
22.Terhes Dóra
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
10. osztály
Szkalisity András
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
10. osztály
Vida Beatrix
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
10. osztály
Ezüst528.61474 m
23.Mokcsay Réka
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Szarka Zsuzsanna
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Uri Hanna
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Ezüst524.21710 m
24.Hacker Zsófi
Makói József Attila Gimnázium, Makó
10. osztály
Hadobás Dzsenifer
Makói József Attila Gimnázium, Makó
10. osztály
Károlyi Laura
Makói József Attila Gimnázium, Makó
10. osztály
Ezüst520.02972 m
25.Csorvási Blanka
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Szabó Szilvia
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Tebécs Boglárka
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Ezüst517.22329 m
26.Matuz Zsófia
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Petrovici Szilvia
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Balogh Ákos
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Ezüst516.83176 m
27.Reich Máté
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Dallos Karola
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Zolcsák Gergő
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Ezüst516.42960 m
28.PAP ERŐS
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
VARGA NOEL
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
VARRÓ PATRIK
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Ezüst512.03405 m
29.GYÖRGY JÓZSEF
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
NYERGES BÁLINT
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
VARGA ZITA
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Ezüst511.43911 m
30.Sipos Balázs
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
10. osztály
Szabó Dávid
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
10. osztály
Prozlik Ádám
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
10. osztály
Ezüst500.02814 m
31.Kálai Előd
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Orosz Dániel
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Tóth Tamás
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Ezüst500.04279 m
32.BERTÓK LAURA
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
FARKAS ZSÜLIETT
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
JUHÁSZ KORNÉLIA
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Ezüst500.02882 m
33.Gulyás Enikő
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Németh Enikő
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Erőss Viktória
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Ezüst500.03725 m
34.Nagy Kristóf
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Kutasi Rolland
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Szasz Zsolt
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Bronz449.61399 m
35.Hordós Adél Zita
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Sándor Janka
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Mikó Julianna Mária
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Bronz444.81582 m
36.Szejke Máté
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Papp Kevin
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Jeney Ádám
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Bronz439.21659 m
37.Stuts Márk
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Szolomaier Tibor
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Márton Kristóf
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Bronz437.82413 m
38.Lehoczki Botond
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Polacsek Erik
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Kovács Ákos
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Bronz437.42211 m
39.Balog Norbert
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Bacuţiu-Mák Balázs
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Muncean Imola
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Bronz424.43041 m
40.Tóth Dávid
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Szabó Tamás
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Kajtár Ákos
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
10. osztály
Bronz424.23041 m
41.Sóti Miksa
Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
9. osztály
Harmath Botond
Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
9. osztály
Mácsai Kristof
Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
9. osztály
Bronz423.81763 m
42.Gila Dávid
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
10. osztály
Rácz Martin
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
10. osztály
Ruzsinszki Bence
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
10. osztály
Bronz423.22154 m
43.Fülöp László
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
10. osztály
Tóth Csaba
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
10. osztály
Török Dániel
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
10. osztály
Bronz422.02147 m
44.Takács Bence
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
10. osztály
Vida-Szűcs Patrik
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
10. osztály
Bertus Iván
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
10. osztály
Bronz421.21670 m
45.Béley Domonkos
Makói József Attila Gimnázium, Makó
10. osztály
GULES GABRIELLA
Makói József Attila Gimnázium, Makó
10. osztály
OLÁH BALÁZS
Makói József Attila Gimnázium, Makó
10. osztály
Bronz419.02732 m
46.Balogh Nándor
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
9. osztály
Bodnár Andor
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
9. osztály
Bubori Zoltán
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
9. osztály
Bronz415.61814 m
47.Jenei Réka
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Oroszi István
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Teknyős Lilla
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Bronz414.41721 m
48.Kovács Brigitta
Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
9. osztály
Herczeg Csanád
Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
9. osztály
Drahota-Szabó István
Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
9. osztály
Bronz414.02368 m
49.Chudi Dorina
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Baltás Anett
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Zsubori Zsófia
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Bronz413.62683 m
50.Bene Richárd
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
9. osztály
Harsányi Zsolt
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
9. osztály
Szilágyi Sándor
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
9. osztály
Bronz409.22262 m
51.Horányi Virág
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
10. osztály
Kiss Bettina
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
10. osztály
Sáfár Szintia
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
10. osztály
Bronz403.04525 m
52.Szabó Gergő
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
9. osztály
Minda Pál Hunor
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
9. osztály
Kéri Richárd
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
9. osztály
Bronz400.03005 m
53.Kovács Zoltán
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
9. osztály
Lukács Norbert
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
9. osztály
Mihály Endre
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
10. osztály
Bronz400.04520 m
54.Anka Adrián
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Disztl Dominik
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Kiss Tóth István
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Bronz400.05554 m
55.Judák zsuzsa
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Somlyai Virág
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Tanka Tímea
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Bronz400.04384 m
56.Krisztin Áron
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
Szász Hanga
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
10. osztály
Horváth Klaudia
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
10. osztály
Bronz358.62547 m
57.Kecskeméti Csilla
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Martin Annamária
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Varnyú Gabriella
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Bronz356.61360 m
58.Varga Veronika
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Liszkai Dorka
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Kui Márk
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti, Szatmarnemeti
9. osztály
Bronz346.81976 m
59.Bazsant Lorett
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
9. osztály
Purda Noémi
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
9. osztály
Sarnyai Zsófia
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
9. osztály
Bronz334.63539 m
60.Balogh Bence
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Torgyik Roland
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Vlcskó Balázs
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Bronz328.83732 m
61.Fekete Roland
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Kunhegyesi Martin
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Pavlovics Dominik
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Bronz324.23732 m
62.Kiss Réka
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
nincs
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Danku Viktor
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Bronz323.03296 m
63.Sarusi-Kis Oliver
Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
9. osztály
Báthory Bence
Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
9. osztály
Ivlev Ilja Alexejevics
Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
9. osztály
Bronz319.43173 m
64.Juhász Evelin
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Markó Vivien
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Rácz Noémi
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Bronz319.03688 m
65.Csizmadia Ádám
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Pásztor Levente
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Patyi Ákos
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Bronz315.02850 m
66.Rátfai Aletta
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szeged
10. osztály
Katona Enikő
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szeged
10. osztály
Szabó Izabella
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szeged
10. osztály
Bronz310.43279 m
67.Dunai Dominik
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Gábris Levente
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Ollé Dávid
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Bronz304.64103 m
68.Molnár Ákos
Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Szikszai Dorina
Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Czibolya Máté
Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Kiskunfélegyháza
10. osztály
Bronz300.05817 m
69.Csanádi Barbara
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Sipos Izabella
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Tóth Elizabet
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Bronz208.42732 m
70.---
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
Baráti Levente
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
Somoskövi Szabolcs
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium, Kiskunhalas
9. osztály
Bronz158.21023 m
71.Ács János
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szeged
9. osztály
Földházi Gergő
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szeged
9. osztály
Kondász Márk
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szeged
9. osztály
Bronz149.42012 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Gilinger Tibor
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
11. osztály
Kovács Ádám
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
11. osztály
Bagdi Gyula
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
11. osztály
Arany1059.23792 m
2.Mikulás Zsófia
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Sebe Anna
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Vlaszov Artúr
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Arany1056.23039 m
3.KISS GERGŐ
Makói József Attila Gimnázium, Makó
12. osztály
TRAUER JÁNOS
Makói József Attila Gimnázium, Makó
12. osztály
VARGA KRISTÓF
Makói József Attila Gimnázium, Makó
12. osztály
Arany1051.22658 m
4.Bővíz Dávid
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
11. osztály
Scherer Richárd
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
11. osztály
Tajti Sándor
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
11. osztály
Arany868.23251 m
5.Kenyeres Karina
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
11. osztály
Schofhauser Daren
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
11. osztály
Kádár Beatrix
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
10. osztály
Ezüst666.24576 m
6.Bánfi Bendegúz
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Méri Levente
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Fiam Regina
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Ezüst648.23382 m
7.Orosz Bence
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Papp Lukács
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Leszkó Márk
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Ezüst648.23731 m
8.Haskó Adrián
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
11. osztály
Podobni Péter
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
11. osztály
Vizi Zsombor Zoárd
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
11. osztály
Ezüst544.84195 m
9.Péri Lilla
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Cservenkai Donát
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Kasuba Réka
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Ezüst523.22830 m
10.Kovács Péter
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Gugcsó Milán
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Gion Zsolt
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Bronz471.41681 m
11.Pál Simon
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Szőke Krisztián
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Szikszai Márk
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Bronz452.81791 m
12.Csizmadia Fanni
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Nagy Eszter
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Bucsek Noémi
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Bronz416.23805 m
13.Groska Zsombor
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Prozlik Levente
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Szuchánszki Réka
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Bronz409.23591 m
14.Keskeny Balázs
Kiss Ferenc Erdészeti Szakgimnázium, Szeged
11. osztály
Mózes Máté
Kiss Ferenc Erdészeti Szakgimnázium, Szeged
11. osztály
Volford Martin
Kiss Ferenc Erdészeti Szakgimnázium, Szeged
11. osztály
Bronz282.0697 m
15.Csontos Csaba
Kiss Ferenc Erdészeti Szakgimnázium, Szeged
11. osztály
Dudás Patrik
Kiss Ferenc Erdészeti Szakgimnázium, Szeged
11. osztály
Markó Dániel
Kiss Ferenc Erdészeti Szakgimnázium, Szeged
11. osztály
Bronz282.0697 m
16.Deli Dóra
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Szamosi Blanka
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Deák Anna
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Bronz161.21946 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Nagy Tibor
Kecskeméti Református Általános Iskola
Aczél-Szabó János
Halasi Gábor
Arany1081.01985 m
2.Csányi Ágnes
Figura Tamás
Csányi László
Arany1075.21985 m
3.Fülöp Attila
DÉMÁSZ Zrt.
Simcsik Erika
DÉMÁSZ Zrt.
Kutas Gergely
DÉMÁSZ Zrt.
Arany1073.01985 m
4.Kovács Judit
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola
Meleg Diána
Ottrok Zsolt
Arany1071.03069 m
5.Dr Blahóné Gali Erzsébet
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Rózsa Judit
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Almási Gyula
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Arany1066.21985 m
6.Szűcs Ádám
Muzsek Anett
Hedvicsek Anna
Arany1051.02954 m
7.Oroszné Vass Ildikó
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Orosz László
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Tompa Lajos
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Arany1048.83857 m
8.Vincze Szabolcs
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium
Vincze Csilla
Pappné Nagyiván Ibolya
Arany1047.41985 m
9.Hargitai Ferenc
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola
Farkas Zsuzsa
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola
Böjthe Gabriella
Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany1047.04262 m
10.Jeney Zsolt
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola
Jeney Ágnes
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola
Dr. Nagymáté Emese
Arany946.24639 m
11.Bagamériné Takács Ildikó
Kecskeméti Katona József Gimnázium: szülők csapata
Mihály Éva
Kecskeméti Katona József Gimnázium: szülők csapata
Ónodiné Takács Erika
Kecskeméti Katona József Gimnázium: szülők csapata
Arany771.43702 m
12.Török Tilda
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Török Karolin
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Török Sarolt
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany769.83307 m
13.Nagy Celesztina
Kaszaper
Náfrádi Bernadett
Kaszaper
Csatlós József
Kaszaper
Ezüst501.64649 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Siklósi Zsófia
Szegedi Szakképzési Centrum
Ocsenás Eleonóra
Szegedi Szakképzési Centrum
Gyekiczki Balázs
Szegedi Szakképzési Centrum
Arany1058.02075 m
2.Boldizsár Ottó
Csökmői Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Horváth Ferenc
Szentesi Klauzál Gábor Általános Iskola
Sárvári Tamás
Galgagyörki Gárdonyi Géza Általános Iskola
Arany1057.02075 m
3.Kardos Gergely
Gigacz Máté
Kiss Balázs
Arany1050.43009 m
4.Sztojka Ágnes
Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Csányiné Vígh Ilona
Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Nemesné Nagy Ágnes
Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Arany950.03621 m
5.Lele Endre
HSZC
Járóné Benyhe-Kis Beáta
HSZC
Kovács-Sólyom Mária
HSZC
Arany855.04322 m
6.Beraczka Ilona
Szlovák Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
Sutyinszki Enikő
Szlovák Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
NINCS
NINCS
Arany851.04610 m
7.Szemrédiné Mucsi Gabriella
HSZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Janó Éva
HSZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Szemrédi Tamás
Szegedi SzC József Attila Szakiskola
Arany755.02083 m
8.Döme Géza
Kiskőrösi Petőfi Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kertészeti Szakközépiskola
Antalfi Antal
Kiskőrösi Petőfi Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kertészeti Szakközépiskola
Tóth Árpád
Kiskőrösi Petőfi Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kertészeti Szakközépiskola
Arany747.22162 m