Medve Matektábor 2020 - Városlőd
Városlőd, Iglauer Park, 2020. július 29. - 2020. augusztus 4.
Résztvevők
Csoport | Név | Évfolyam | Iskola | Város |
A | Bolgár Dóra | 5. | Zuglói Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest XIV. kerület |
A | Keil Olivér | 6. | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi |
A | Nagy Dávid Boldizsár | 5. | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi |
A | Schlegl Nimród | 5. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest XIV. kerület |
A | Szalai Csongor Gábor | 6. | Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Siófok |
A | Széll Botond | 5. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest XIV. kerület |
A | Takács Petra | 5. | Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola | Budapest XIV. kerület |
A | Tóth Mátyás | 5. | Halásztelki Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola | Halásztelek |
A | Tótth Réka Natália | 5. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. kerület |
A | Turbék Noémi | 5. | Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. kerület |
B | Balássy Fruzsina | 6. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest XIV. kerület |
B | Deák Réka | 6. | Szentesi Koszta József Általános Iskola | Szentes |
B | Drofti Panna | 6. | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen |
B | Gelegonya Bence | 6. | Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium | Orosháza |
B | Kovács Nóra | 6. | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. kerület |
B | Maráczi Nóra | 6. | Kisfaludy iskola | Kaposvár |
B | Nagy Zsuzsanna | 6. | Szentesi Koszta József Általános Iskola | Szentes |
B | Orosz Petra | 6. | Szentesi Koszta József Általános Iskola | oKSzentes |
B | Stingli Zsuzsanna | 6. | Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola | Dunaföldvár |
B | Szabolcs Emese | 6. | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen |
B | Szekeres Nóra | 6. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest XIV. kerület |
B | Tomozi Vince Kolos | 6. | Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium | Orosháza |
B | Varga Eszter Anna | 6. | Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen |
K | Aczél-Szabó Csongor | 7. | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét |
K | Göbölyös Boróka | 7. | Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest, Budapesti Német Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. kerület |
K | Kiss Szonja | 7. | Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest, Budapesti Német Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. kerület |
K | Körmendi György | 7. | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi |
K | Korner Adrienn | 7. | Érdi Bolyai János Általános Iskola | Érd |
K | Korner Emese | 7. | Érdi Bolyai János Általános Iskola | Érd |
K | Markó Milán | 7. | Győri SZC Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskolája, Informatikai és Közgazdasági Szakgimnáziuma | Mosonmagyaróvár |
K | Rumi Nimród | 7. | Gazdagrét - Csíkihegyek Általános Iskola | Budapest XI. kerület |
K | Sárossy Bence | 7. | Borzavár-Porvai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola | Borzavár |
K | Szakály Barnabás Csaba | 7. | Szombathelyi Neumann János Általános Iskola | Szombathely |
K | Szamosfalvi Ádám | 7. | Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola | Herend |
K | Szekér Gergely | 7. | Szombathelyi Neumann János Általános Iskola | Szombathely |
K | Tóth Sára Júlia | 7. | Halásztelki Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola | Halásztelek |
K | Ujcz Adrienn | 7. | Érdi Bolyai János Általános Iskola | Érd |
L | Alexandrova Angelina | 7. | Keszthelyi Vajda János Gimnázium | Keszthely |
L | Baki Zselyke | 7. | Révai Miklós Gimnázium és Kollégium | Győr |
L | Bokor Anna Virág | 7. | ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely |
L | Csoma Eszter | 7. | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. kerület |
L | Gorondi Botond | 7. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest XIV. kerület |
L | Gyimesi Dávid | 7. | Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár |
L | Gyimesi Jázmin | 7. | Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár |
L | Kéki Gáspár | 7. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest XIV. kerület |
L | Klász Klaudia | 7. | Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet | Pécs |
L | Somogyi Dóra | 7. | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr |
L | Szinai Dávid | 8. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest XIV. kerület |
L | Varga Luca | 7. | ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely |
L | Vassy Viola | 7. | Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom |
M | Dubis Botond | 8. | Gödöllői Damjanich János Általános Iskola | Gödöllő |
M | Horváth Eszter | 8. | Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium | Győr |
M | Illés Gréta | 8. | Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós |
M | Lendvai Csenge | 8. | Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola | Veszprém |
M | Lengyel Lídia | 8. | Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós |
M | Maruzsán Borisz | 8. | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr |
M | Máté Luca | 8. | Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Tamási |
M | Nagy Dániel Gábor | 8. | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola és Óvoda | Budapest III. kerület |
M | Németh Mira | 8. | Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szombathely |
M | Püspök Milán Zoltán | 8. | Gödöllői Református Líceum Gimnázium | Gödöllő |
M | Szafián Réka | 8. | Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola | Gyöngyösfalu |
M | Takács Janka | 8. | Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium | Budapest XIV. kerület |
M | Tóth Martin | 8. | Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Zamárdi |
W | Ádám László Vilmos | 8. | Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár |
W | Horváth Dávid | 9. | Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Győr |
W | Istvándi Luca | 8. | Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár |
W | Kovács Gergely | 9. | Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium | Szombathely |
W | Kovács Márton | 8. | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. kerület |
W | Sarkadi Sándor | 9. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola | Nyíregyháza |
W | Schneider Alexis | 9. | La Providence | Strasbourg |
W | Spéth Gergely | 8. | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. kerület |
W | Tarsoly Anna | 9. | Szabad waldorf Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest XI. kerület |
W | Veliczky Tamás | 9. | Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár |
W | Virág Tamás | 9. | GYŐRI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM Jedlik Ányos | Győr |
X | Baki Zsombor | 9. | Révai Miklós Gimnázium és Kollégium | Győr |
X | Blahota Marcell | 9. | Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium | Nyíregyháza |
X | Bodrogi Viktória | 9. | Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium | Dunakeszi |
X | Gyimesi Patrik | 9. | Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár |
X | Ilyés Laura | 9. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
X | Józsa Tamara | 9. | Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét |
X | Kaltenecker Balázs Bence | 9. | ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium | Budapest V. kerület |
X | Nagy Laura | 9. | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. kerület |
X | Siteri Lelle | 9. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
X | Steiner Dávid | 9. | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr |
X | Szabó Bendegúz | 9. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
X | Szabó Lilla | 9. | Német Nemzetiségi Gimnázium | Budapest |
X | T. Nagy Róza | 9. | Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár |
Y | Ádám Vencel | 10. | Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár |
Y | Ballér Miklós | 10. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. kerület |
Y | Belinszki Orsolya Anna | 10. | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium | Debrecen |
Y | Bordás Karolina | 10. | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. kerület |
Y | Gallai Soma | 10. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. kerület |
Y | Irimiás Márk | 10. | Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium | Orosháza |
Y | Kajári Lilian | 10. | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. kerület |
Y | Márki-Zay János | 10. | Clavius-Gymnasium | Bamberg |
Y | Nagy Anna Viktória | 10. | Debreceni Ady Endre Gimnázium | Debrecen |
Y | Papp Laura | 10. | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium | Debrecen |
Y | Sárfi Emese Réka | 10. | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. kerület |
Y | Siska Hajnalka | 10. | Szent István Király Zeneművészeti szakgimnázium | Budapest |
Y | Stingli József | 10. | Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Szeged |
Y | Szabó Zsuzsanna | 10. | Hőgyes Endre Gimnázium | Hajdúszoboszló |
Y | Török Lilla | 10. | Lovassy László Gimnázium | Veszprém |
Y | Tóth Fruzsina | 10. | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. kerület |
Y | Varga Péter | 10. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
Z | Bercsényi Gábor | 12. | Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós |
Z | Bozi Dénes | 11. | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr |
Z | Brandschott Benedek Marcell | 12. | Bajai SZC Türr István Gazdasági Szakgimnáziuma | Baja |
Z | Csótai Enikő | 12. | Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium | Budaörs |
Z | DH Anna | 12. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest XIV. kerület |
Z | Galántha Szabolcs | 11. | Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár |
Z | Hetényi Domonkos | 12. | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Budapest XIII. kerület |
Z | Horváth Anna Lili | 12. | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr |
Z | Imre Balázs | 12. | Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium | Celldömölk |
Z | Imre Tamás | 11. | Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium | Kaposvár |
Z | Istvándi Soma | 11. | Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár |
Z | Kovács Bence Márton | 12. | Székesfehérvári Szakképzési Centrum Jáky József Szakgimnáziuma | Székesfehérvár |
Z | Németh Ágoston | 12. | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. kerület |
Z | Rumi Zoárd | 12. | Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. kerület |
Z | Schiff Antal | 12. | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Budapest XIII. kerület |
Z | Steiner Zsombor | 11. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. kerület |
Z | Tamási Máté | 11. | Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét |
Szervezők
Csoport | Név |
A | Kelemen Gréta (Gréti) |
A | Cs. Kiss Veronika (Vera) |
B | Sum Csaba (Csabi) |
B | Dian Csenge (Csenge) |
K | Verbőczy Kristóf (Kristóf) |
K | Csótai Zsófia (Zsófi) |
L | Klausz Milán (Milán) |
L | Harsányi Tamás (Pitbull) |
M | Varga Péter Tamás (Nyuszi Úr) |
M | Kecskés Áron (Áron) |
M | Beringer Dorottya (Dóri) |
W | Almási Nóra (Nóri) |
W | Kosztolányi Kata (Kata) |
X | Szabó Dániel (Dani) |
X | Szabó Gréta (Gréti) |
Y | Farkas Gitta (Gitta) |
Y | Schwarcz Gergő (Gergő) |
Z | Szőke Nóra Gabriella (Nóri) |
Z | Bogáromi Dávid (Dávid) |