Medve Matektábor 2000 - Pusztafalu
Pusztafalu, Öreg Bence tábor, 2000. augusztus 7. - 2000. augusztus 13.
A második matektábort 2000. augusztus 7-13. között rendeztük meg, Pusztafalun.
Résztvevők
Csoport | Név | Évfolyam | Iskola | Város |
A | Csoma Attila | 6. | Kárpátalja | Kárpátalja |
A | Horváth Gergely | 5. | Böszörményi úti Általános Iskola | Debrecen |
A | Kardos Jordan | 5. | USA | |
A | Kosztolányi Máté | 4. | Szegedi Tudományegyetem Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium | Szeged |
A | Lőrincz Lajos | 6. | Kárpátalja | Kárpátalja |
A | Nagy Gergely | 6. | ||
A | Pecsora Sándor | 5. | Kárpátalja | Kárpátalja |
A | Popovics Margit | 6. | Kárpátalja | Kárpátalja |
A | Radnai András | 5. | ||
A | Répási Tamás | 6. | Kárpátalja | Kárpátalja |
A | Salánki Ágnes | 5. | Kárpátalja | Kárpátalja |
A | Szilágyi Dániel | 5. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
A | Vidnyánszki Zoltán | 5. | Kárpátalja | Kárpátalja |
B | Borbély Brigitta | 6. | Református Gimnázium | Debrecen |
B | Csizmadia Balázs | 6. | Petőfi Sándor Általános Iskola | Püspökladány |
B | Dabrowsky Ádám | 6. | Debreceni Hatvani István Általános Iskola | Debrecen |
B | Fábi Tamás | 6. | Kálvin Téri Általános Iskola | Püspökladány |
B | Farkas Csaba | 6. | Közös Igazgatású Közoktatási Intézmény Középiskola és Kollégium | Pusztamérges |
B | Fésüs Miklós | 6. | Bocskai István Általános Iskola | Balmazújváros |
B | Gellén László | 6. | Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola | Hajdúböszörmény |
B | Kulcsár Imre | 6. | Bocskai István Általános Iskola | Balmazújváros |
B | Piczil Fruzsina | 6. | Csapókerti Általános Iskola | Debrecen |
B | Tóth Gábor | 6. | ||
B | Trócsányi Miklós | 6. | Debreceni Hatvani István Általános Iskola | Debrecen |
B | Vári Gábor | 6. | Móra Ferenc Általános Iskola és Szakiskola | Mórahalom |
C | Karacs Csaba | 7. | Karácsony Sándor Általános Iskola | Földes |
C | Katona Edit | 7. | Sárándi Kossuth Lajos Általános Iskola | Sáránd |
C | Kugler Renáta | 7. | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen |
C | Marosi Sándor | 8. | Ady Endre Gimnázium | Debrecen |
C | Nguyen Thanh Nikolett | 7. | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen |
C | Ökrös Fruzsina | 7. | Toldi Miklós Református Általános Iskola | Berettyóújfalu |
C | Polonkai Anett | 7. | Vásárhelyi Pál Gimnázium és Általános Iskola | Polgár |
C | Porkoláb Márta | 8. | Református Gimnázium | Debrecen |
C | Romhalmi Anikó | 7. | Csapókerti Általános Iskola | Debrecen |
C | Szántó Vera | 7. | Sárándi Kossuth Lajos Általános Iskola | Sáránd |
C | Tomsics Anikó | 7. | Petőfi Sándor Általános Iskola | Püspökladány |
D | Boros Péter | 7. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
D | Kovács Péter | 6. | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen |
D | Losonczi Ádám | 7. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
D | Molnár Csaba | 7. | Kárpátalja | Kárpátalja |
D | Nagy Lőrinc | 7. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
D | Nagy Márton | 7. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
D | Némethy Fruzsina | 7. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
D | Pénzes Barbara | 7. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
D | Szanka Julianna | 7. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
D | Vas Gyula | 7. | Dóczy Gedeon Református Gimnázium | Debrecen |
D | Víg Róbert | 7. | Sári Gusztáv Általános Iskola | Kaba |
E | Balogh Tamás | 8. | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen |
E | Bátyi Tamás | 8. | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen |
E | Bodor Angéla | 8. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
E | Erőss Anna | 8. | Bethlen Gábor Szakközépiskola | Debrecen |
E | Fábián Máté | 8. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
E | Farkas Gyöngyvér | 8. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
E | Kurucsó Zsolt | 8. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
E | Mándi László | 8. | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen |
E | Nehéz Nóra | 8. | Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma | Sárospatak |
E | Oláh Zsolt | 8. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
E | Szemán Éva | 8. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
E | Szilvási Tünde | 8. | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen |
E | Tófalvi József | 8. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
F | Beringer Dorottya | 7. | Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium | Budaörs |
F | Biri Bernadett | 8. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
F | Borbély Mátyás | 7. | Sári Gusztáv Általános Iskola | Kaba |
F | Csorba Beáta | 8. | Egri Dobó István Gimnázium | Eger |
F | Dányádi Zsolt | 8. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
F | Egri Attila | 8. | Hőgyes Endre Gimnázium | Hajdúszoboszló |
F | Fábi László | 7. | Kálvin Téri Általános Iskola | Püspökladány |
F | Gosztonyi Balázs | 7. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
F | Kalina Gergely | 7. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest |
F | Kiss-Tóth Christian | 7. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
F | Kollár Tamás | 8. | ||
F | Papp Gábor | 8. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
F | Seres Gyula | 7. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
F | Steller Gábor | 7. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest |
F | Telekesi Gábor | 7. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
G | Börcsök József | 11. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
G | Csóka Endre | 9. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
G | Dombi Nóra | 9. | Tóth Árpád Gimnázium | Debrecen |
G | Dombi Tímea | 10. | Tóth Árpád Gimnázium | Debrecen |
G | Fehér Gergely | 11. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
G | Földesi Tamás | 10. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
G | Guta Balázs | 10. | Ady Endre Gimnázium | Debrecen |
G | Horváth Márton | 8. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
G | Lázár Miklós | 9. | ||
G | Mándy Péter | 9. | Kárpátalja | Kárpátalja |
G | Papp Ferenc | 11. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
G | Papp Gábor | 10. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
G | Rácz Béla | 8. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
G | Siroki László | 10. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
G | Tóth Ágnes | 10. | Hőgyes Endre Gimnázium | Hajdúszoboszló |
Szervezők
Csoport | Név |
A | Pap Júlia () |
A | Jenes Ágnes () |
B | Kis Gábor (g) |
B | Lakatos Tibor () |
C | Tar Zsolt () |
C | Fehér Lajos Károly () |
D | Makai Márton () |
D | Pap Gulya () |
E | Végh László () |
E | Tomán Henrietta () |
F | Pósa Lajos () |
F | Kosztolányi József () |
G | Horváth Gábor () |
G | Lippner Gábor () |
programok | Kosztolányiné Nagy Erzsébet () |
programok | Papp Ágnes () |
programok | Kardos Judit () |