Medve Matektábor 2016 - Cegléd
Cegléd, 2016. február 12. - 2016. február 14.
Az eddigi legnépesebb téli táborunkat immár hagyományosan a ceglédi Dózsa György Kollégiumban rendeztük, ahol 105 diák és 19 szervező töltött együtt egy szép hétvégét.
Ebben a táborban is hódított a Mancslap, amire a diákok pecséteket gyűjthettek a tábor ideje alatt, s ezeket a végén értékes ajándékokra cserélhették.
A programban a megszokott és jól bevált játékokon, foglalkozásokon, vetélkedőkön túl újdonságok is fellelhetők voltak - többek között a 75 perc névre keresztelt logikai vetélkedő, valamint a szituáció-komikumos játék, amely az összekovácsolódást szolgálta.
Viszonylagos rövidsége ellenére a téli tábor sokaknak jelentett egy nagy adag újabb "medvés" élményt a "téli álom" időszakában.
Résztvevők
Csoport | Név | Évfolyam | Iskola | Város |
A | Beke Marcell Zoltán | 5. | Budafoki Kossuth Lajos Magyar Angol Kéttannyelvű Ált.Isk. | Budapest XXII |
A | Benkő Gábor | 6. | Katona József Ált. Isk. | Budapest XXI. |
A | Bottlik Péter Tamás | 6. | Kőrösi Csoma Sándor | Budapest |
A | Jánosi Luca | 5. | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest |
A | Mátéfy Ádám | 6. | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest |
A | Mócsy Mátyás | 6. | Gregor József Általános Iskola | Budapest |
A | Nagy Balázs Sándor | 5. | József Attila | Mezőhegyes |
A | Németh Borbála | 6. | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest |
A | Németh Veronika | 5. | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest |
A | Szalanics Tamás | 6. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és AMI | Nyíregyháza |
A | Varga Katica Zsófia | 6. | Vörösmarty Mihály Gimnázium | Érd |
B | Beke Barnabás György | 6. | Budafoki Kossuth Lajos Magyar Angol Kéttannyelvű Ált.Isk. | Budapest XXII |
B | Caracciolo Lara | 5. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
B | Egyházi Hanna | 6. | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan |
B | Görömbey László | 6. | Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola | Debrecen |
B | Lobitz Andor | 6. | Kazinczy Ferenc gimnázium | Győr |
B | Miklóssy Katinka | 6. | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen |
B | Osztovits Levente | 6. | Kossuth Lajos magyar-angol két tanítási nyelvű általános iskola | Budapest |
B | Radványi Zita | 6. | Szent Imre Tagiskola | Mezőkövesd |
B | Sándor Zsófia | 5. | ELTE Radnóti Miklós Gyakoorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest |
B | Szarvas András Damján | 6. | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr |
B | Tarján Teréz | 6. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest |
B | Vida Boldizsár | 6. | Kossuth L. magyar-angol két tanítási nyelvű általános iskola | Budapest |
K | Biczó Benedek | 7. | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr |
K | Écsi Dóra | 7. | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr |
K | Hay Sára | 7. | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr |
K | Kaproncai Bori | 7. | Kazinczy F. Gimn?zium | Győr |
K | Márkus Erik Krisztián | 7. | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok |
K | Penyige Zita Adrienn | 8. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
K | Szauter Ábel | 8. | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár |
K | Szauter Csanád | 7. | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár |
K | Tamási Máté | 7. | Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét |
K | Tóth Eszter | 7. | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr |
L | Biczó Kata | 8. | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest |
L | Fóti Neszta | 7. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest |
L | Kecskés Dorka | 8. | Szent II. János Pál Iskolaközpont | Budapest |
L | Killin Beáta | 7. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest |
L | Korbai Gyöngyvirág | 8. | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest |
L | Lévay Kristóf | 8. | Kodály Zoltán Ált. Isk. és Gimnázium | Budapest |
L | Mihályi Barnabás | 8. | Marczibányi Téri Kodály Iskola | Budapest |
L | Nóniusz Gábor | 7. | Balassi Nyolcosztályos Gimnázium | Budapest |
L | Schenk Anna | 7. | Szent István Gimnázium | Budapest |
L | Varga Pál Patrik | 7. | Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. |
L | Wang Zi Yue | 8. | Móricz Zsigmond Gimnázium | Budapest |
M | Bercsényi Gábor | 8. | Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós |
M | DH Anna | 8. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest |
M | Kecskés Bence | 8. | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és általános iskolája | Debrecen |
M | Kovács Borbála | 8. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
M | Makovi Dorka Blanka | 8. | Fazekas Mihály gyakorló | Budapest |
M | Raisz Olivér | 8. | Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós |
M | Rumi Zoárd | 8. | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest |
M | Somogyvári Dóra | 8. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest |
M | Szakáll Fanni | 8. | Budapesti Fazekas Mihály Ált. Isk. és Gimnázium | Budapest |
M | Székely Bálint | 8. | NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely |
M | Tímár Ármin | 8. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest |
M | Yao Yu He | 8. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium | Budapest |
N | Adámy Márton | 8. | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest |
N | Apáthy Száva | 9. | Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium | Nyíregyháza |
N | Braun Titanilla | 9. | Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Szeged |
N | Dobosi Péter László | 9. | Vajda János Gimnázium | Keszthely |
N | Gál Milán | 9. | Verseghy Ferenc Gimnázium | Szolnok |
N | Gátmezei Kornél | 8. | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest |
N | Julinek István | 9. | SZTE Gyak. Gimn. és Ált. Isk. | Szeged |
N | Kozma Hanna | 9. | Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium | Cegléd |
N | Németh Ágoston | 8. | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest |
N | Remény Olivér | 9. | Bolyai János Gimnázium | Kecskemét |
N | Ruzsa Kata | 9. | SzTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola | Szeged |
UP | Gál Dávid | 12. | Tiszaparti Római Katolikus Gimnázium és Általános Iskola | Szolnok |
UP | Szekrényes Regina | 12. | ELTE | Budapest |
UP | Szűcs Villő | 12. | Érdi Vörösmarty M Gimnázium | Érd |
X | Berényi Gergő | 10. | Varga Katalin Gimnázium | Szolnok |
X | Dobák Dávid | 10. | Katona József Gimnázium Kecskemét | Kecskemét |
X | Gátmezei Zoltán | 10. | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest |
X | Gavallér Balázs Krisztián | 10. | Mechwart András Informatikai és Gépipari Szakközépiskola | Debrecen |
X | Gyarmati Zalán | 10. | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény |
X | Gyimesi Felícia Gréta | 10. | Verseghy Ferenc Gimnázium | Szolnok |
X | Kecse Nagy Bendegúz | 10. | Weöres Sándor Ált. Isk. és Gimnázium | Budapest IX |
X | Kecskés Áron | 10. | Vörösmarty Mihály Gimnázium | Érd |
X | Kőrösi Ákos | 10. | DE K L Gyak. Gimn. és Ált. Isk. | Debrecen |
X | Németh Ferenc | 10. | Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi Szakközépiskolája | Szolnok |
X | Sárfi Gergő | 10. | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest |
Y | Csahók Tímea | 11. | Németh László Gimnázium | Budapest |
Y | Csallóközi Kristóf | 11. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
Y | Drahanovszki Vilmos | 10. | Bolyai János Gimnázium | Kecskemét |
Y | Fonyó Diána | 11. | Keszthelyi Vajda János Gimnázium | Keszthely |
Y | Gál Róbert | 10. | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya |
Y | Gyenge Krisztina Napsugár | 10. | Kossuth Lajos Gyakorló gimnázium | Debrecen |
Y | Hegyi Eszter Barbara | 11. | Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium,Szakközépiskola és Kollégium | Eger |
Y | Ignéczi Orsolya | 11. | Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium | Nyíregyháza |
Y | László András | 10. | Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium | Kiskunhalas |
Y | Lengyel Letícia | 11. | Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium | Nyíregyháza |
Y | Sum Csaba | 11. | Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium | Nyíregyháza |
Y | Tóta Zsuzsanna Julianna | 11. | Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium | Eger |
Z | Bogáromi Dávid | 12. | ELTE | Budapest |
Z | Cs. Kiss Veronika | 12. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
Z | Komáromi Mátyás | 12. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
Z | Kovács Panna | 12. | Krúdy Gyula Gimnázium | Nyíregyháza |
Z | Lugosi Lilla | 12. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
Z | Olej Dóra | 12. | Soproni Széchenyi István Gimnázium | Sopron |
Z | Pilarsky Márk | 11. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
Z | Ruskó Eszter | 12. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
Z | Selmeci Bianka | 11. | Karinthy Frigyes Gimnázium | Budapest XVIII. ker. |
Z | Török Ivett | 12. | Fazekas Mihály gimnázium | Debrecen |
Z | Varnyú Dóra | 12. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
Z | Zsámboki Ákos | 11. | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét |
Szervezők
Csoport | Név |
A | Gyimesi Bernadett (Csibe) |
A | Fülöp Anna (Anna) |
B | Balogh Tamás László (Bill) |
B | Fehér Anna Éva (Pankó) |
K | Farkas Gitta (Gitta) |
K | Szűcs Virág (Virág) |
L | Dian Csenge (Csenge) |
L | Füstös Vivien (Vivi) |
M | Harsányi Tamás (Pitbull) |
M | Lantos András (Bandi) |
N | Klausz Milán (Milán) |
N | Szekrényes Regina (Rözsen) |
programok | Szőke Nóra Gabriella (Nóri) |
programok | Mikulán Attila (blick) |
UP | Varga László (VaLaci) |
UP | Balogh Adrienn (Ada) |
X | Hadfi János (Jani) |
X | Kovács Péter (mizo) |
Y | Beringer Dorottya (Dóri) |
Y | Bogáromi Dávid (Dávid) |
Z | Kátay Tamás (Katay) |
Medve Matektábor 2016 - Cegléd
Cegléd, 2016. november 3. - 2016. november 6.
Résztvevők
Csoport | Név | Évfolyam | Iskola | Város |
A | Biró Palmira | 6. | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest |
A | Dienes Erik | 6. | Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola | Herend |
A | GULYÁS PÉTER | 6. | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen |
A | Jánosi Luca | 6. | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest |
A | Mezey Dorottya | 6. | Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium | Gödöllő |
A | Mihályi Bendegúz | 5. | Szent András Katolikus Általános Iskola | Szentendre |
A | Tarján Bernát | 5. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest |
K | Kovács Máté | 7. | Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest |
K | Márkus Erik | 8. | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok |
K | Róth András | 8. | Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
K | Szabó Zsuzsanna | 7. | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló |
K | Tarján Teréz | 7. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest |
UP | Almási Nóra | 12. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
UP | Cs. Kiss Veronika | 12. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
UP | Csahók Tímea | 12. | Németh László Gimnázium | Budapest |
UP | Kovács Panna | 12. | Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem | Budapest |
UP | Lengyel Letícia | 12. | Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium | Nyíregyháza |
UP | Selmeci Bianka | 12. | Karinthy Frigyes Gimnázium | Budapest |
UP | Sum Csaba | 12. | Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium | Nyíregyháza |
UP | Varga Péter Tamás | 12. | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló |
X | Adámy Márton | 9. | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest |
X | Apáthy Száva | 10. | Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium | Nyíregyháza |
X | Bodnár Ákos | 10. | Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium | Nyíregyháza |
X | Bodnár Máté | 10. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
X | Csörgő Dávid Sándor | 10. | Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét |
X | Dienes Luca | 8. | Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola | Herend |
X | Kecse Nagy Bendegúz | 10. | Képesség-és Tehetség Fejlesztő Iskola | Budapest |
X | Kecse Nagy Gergely | 9. | Képesség-és Tehetség Fejlesztő Magániskola | Budapest |
X | Mihályi Barnabás | 9. | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest | Budapest |
X | Somogyvári Dóra | 9. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest |
X | Székely Bálint | 9. | NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely |
Y | Berényi Gergő | 11. | Varga Katalin Gimnázium | Szolnok |
Y | Braun Titanilla | 10. | Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Szeged |
Y | Gál Milán | 10. | Verseghy Ferenc Gimnázium | Szolnok |
Y | Gavallér Balázs Krisztián | 11. | DSZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma | Debrecen |
Y | Gémes Imre | 10. | Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium | Hódmezővásárhely |
Y | Gyarmati Zalán | 11. | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény |
Y | Julinek István | 10. | Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola | Szeged |
Y | Kovács Ádám | 10. | Németh László Gimnázium, Általános Iskola | Hódmezővásárhely |
Y | Kozma Hanna | 10. | Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium | Cegléd |
Y | Németh Ferenc | 11. | Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi Szakgimnáziuma | Szolnok |
Y | Pál Viktória | 10. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
Y | Ruzsa Kata | 10. | Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola | Szeged |
Y | Zentai Zsuzsanna Kata | 10. | Eötvös József Gimnázium és Kollégium | Tata |
Z | Budai Judit Erzsébet | 11. | Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium | Mosonmagyaróvár |
Z | Csabai Bence | 12. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
Z | Csallóközi Kristóf | 12. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
Z | Fonyó Diána | 12. | Keszthelyi Vajda János Gimnázium | Keszthely |
Z | Gál Róbert | 11. | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya |
Z | Gyimesi Felícia Gréta | 11. | Verseghy Ferenc Gimnázium | Szolnok |
Z | Németh Róbert | 12. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
Z | Pántya Réka | 11. | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös |
Z | Pilarsky Márk | 12. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
Z | Vadász András | 12. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
Szervezők
Csoport | Név |
A | Bozóki-Kecskés Boglárka (Boglárka) |
A | Szekrényes Regina (Rözsen) |
K | Bánszki István (Melír) |
K | Gál Dávid (Dávid) |
programok | Gyimesi Bernadett (Csibe) |
programok | Mikulán Attila (blick) |
UP | Kátay Tamás (Katay) |
X | Füstös Vivien (Vivi) |
X | Ruskó Eszter (Eszter) |
Y | Lantos András (Bandi) |
Y | Szabó Gréta (Gréti) |
Z | Klausz Milán (Milán) |
Z | Kovács Péter (mizo) |