Medve Matektábor 2016 - Városlőd
Városlőd, 2016. július 28. - 2016. augusztus 3.
Másodszor töltöttünk Városlődön egy felejthetetlen hetet több mint 130 diákkal és 20 szervezővel. Eljött hozzánk Karancsi János, és a sástói táborhoz hasonlóan mesélt a CERN-ről. Feleségével, Kiss Juliannával itt volt velünk Klein Sándor pszichológus, a PTE professzora, aki a játékos matematikaoktatás egyik legnevesebb hazai képviselője. És velünk volt az a rengeteg remek program, ami egy matektábort igazán feledhetetlenné tesz. Mint ahogy azt a tábori dalból megtanulhattuk: „Városlődön nincs jobb a matektábornál!”
Résztvevők
Csoport | Név | Évfolyam | Iskola | Város |
A | Bencze Zsófia Réka | 5. | Dunakeszi Szent István Általános Iskola | Dunakeszi |
A | Dienes Erik | 5. | Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola | Herend |
A | Győrfy Amália | 5. | Dunakeszi Szent István Általános Iskola | Dunakeszi |
A | Kunkli Balázs | 5. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
A | Németh Máté | 5. | Győri Gárdonyi Géza Általános Iskola | Győr |
A | Németh Nándor | 5. | Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium | Szeged |
A | Németh Regő | 5. | Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium | Szeged |
A | Németh Veronika | 5. | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest |
A | Sándor Zsófia | 5. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest |
A | Szauter Ajtony | 5. | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár |
A | Takács Janka | 5. | Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest |
A | Várady Lilla | 5. | Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Balatonkenese |
B | Adorján Adrienn | 6. | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya |
B | Bottlik Péter Tamás | 6. | Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest |
B | Consuegra Gábor | 6. | Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye | Tapolca |
B | Kocsis András Vince | 5. | Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest |
B | Korponai Csanád | 6. | Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Keszthely |
B | Nagy László Zsolt | 5. | Zuglói Herman Ottó Általános Iskola | Egressy út |
B | Rigó Balázs | 6. | Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium | Balassagyarmat |
B | Szabó Zsuzsanna | 6. | Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló |
B | Szigeti Péter | 6. | Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola | Tinnye |
B | Takács Márton Károly | 5. | Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest |
B | Ujhelyi Patrik | 6. | Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola | Herend |
B | Váczy Dorottya | 6. | Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola | Pápa |
B | Vadász Dániel | 5. | Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | Budapest |
B | Vajó Péter | 6. | Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest |
C | Ádám Vencel | 6. | Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola | Velence |
C | Bánházi Dorina | 6. | Terézvárosi Magyar-Angol, Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola | Budapest |
C | Bodrogvári-Csikó Dóra | 6. | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája | Debrecen |
C | Daragó Donát | 6. | Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskola, Informatikai és Közgazdasági Szakközépiskola | Mosonmagyaróvár |
C | Horváth Balázs | 6. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
C | Lobitz Andor | 6. | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr |
C | Németh Borbála | 6. | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest |
C | Németh Máté | 6. | Répcelaki Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Répcelak |
C | Petrovics Péter | 6. | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája | Debrecen |
C | Racskó Gergő Áron | 6. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
C | Salamon Panna | 6. | Zrínyi-Bolyai Általános Iskola | Nagykanizsa |
C | Sápi Flóra | 6. | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája | Debrecen |
C | Schey Máté | 6. | Zrínyi Miklós és Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa |
C | Zlatics Szonja | 6. | Mohács Térségi Általános Iskola | Mohács |
K | Bencze Csongor Zsolt | 7. | Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium | Dunakeszi |
K | Eisemann György | 7. | Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
K | Feczkó Csongor | 7. | Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola | Pápa |
K | Gögh Nóra | 7. | Soproni Széchenyi István Gimnázium | Sopron |
K | Karsai Bernadett | 7. | Vaszary János Általános Iskola | Tata |
K | Kenderesi Balázs | 7. | Vaszary János Általános Iskola | Tata |
K | Németh Dávid | 7. | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr |
K | Róth András | 7. | Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
K | Schnéberger Manassé | 7. | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár |
K | Seregélyes Anna | 7. | Vaszary János Általános Iskola | Tata |
K | Szafián Dorottya | 7. | Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola | Gyöngyösfalu |
K | Szauter Csanád | 7. | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár |
K | Veisz Andor | 7. | Vaszary János Általános Iskola | Tata |
K | Zhorela Zsuzsanna | 7. | Vaszary János Általános Iskola | Tata |
L | Aczél-Szabó János | 7. | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét |
L | Balogh Csaba | 7. | Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Nyíregyháza |
L | Bercsényi Gábor | 8. | Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós |
L | Dienes Luca | 7. | Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola | Herend |
L | Galántha Szabolcs | 7. | Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár |
L | Istvándi Soma | 7. | Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár |
L | Kolozsi Liliána | 8. | Bonyhádi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola | Bonyhád |
L | Osztényi József | 7. | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét |
L | Raisz Olivér Iván | 8. | Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós |
L | Steiner Zsombor | 8. | Balatonlelle-Karádi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Balatonlelle |
L | Szauter Ábel | 8. | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár |
L | Zsiros Antal | 7. | Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Nyíregyháza |
M | Adámy Márton | 8. | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest |
M | DH Anna | 8. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest |
M | Fabók Bíborka | 9. | Váci Boronkay György Műszaki Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium | Vác |
M | Frigyes Kristóf | 8. | ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium | Budapest |
M | Horváth Bendegúz | 8. | NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely |
M | Kelemen Gréta | 9. | Boronkay György Műszaki Szakközépiskoa, Gimnázium és kollégium | Német L. u. |
M | Murvai Anna Eszter | 8. | Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár |
M | Németh Ágoston | 8. | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest |
M | Szakáll Fanni | 8. | Budapesi Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
M | Székely Bálint | 8. | Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely |
M | Wang Zi Yue | 8. | Budapest II. Kerületi Móricz Zsigmond Gimnázium | Budapest |
M | Yao Yu He | 8. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest |
M | Zentai Zsuzsanna | 9. | Eötvös József Gimnázium és Kollégium | Tata |
X | Apáthy Száva | 9. | Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium | Nyíregyháza |
X | Bodnár Ákos | 9. | Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium | Nyíregyháza |
X | Dobó Hanna Sára | 9. | Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium | Nyíregyháza |
X | Felföldi Tamás | 9. | Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely |
X | Hajdu Bence | 9. | Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Nyíregyháza |
X | Kocsis Gergő | 9. | Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium | Budapest |
X | Kovács Botond | 9. | NymE Bolyai János Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely |
X | Kozma Hanna | 9. | Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium | Cegléd |
X | Ötvös Bettina | 9. | Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium | Kaposvár |
X | Pál László | 9. | Vetési Albert Gimnázium | Veszprém |
X | Stumpf Dávid Márk | 9. | Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár |
X | Szabó Árpád | 9. | Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium | Nyíregyháza |
Y | Al-sayyed Zakariás | 9. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
Y | Bakó Anna | 9. | ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium | Budapest |
Y | Balog Katalin Ida | 9. | Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Szeged |
Y | Barnóth Gábor | 9. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
Y | Csabai Mátyás | 9. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
Y | Hubay Csenge | 9. | ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium | Budapest |
Y | Julinek István | 9. | Ságvári Gimnázium | Szeged |
Y | Mohácsi Márton | 9. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
Y | Nyul Dávid | 9. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
Y | Pál Viktória | 9. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
Y | Piri Tamás | 9. | Révai Miklós Gimnázium és Kollégium | Győr |
Y | Riedel Zsuzsanna | 9. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
Y | Samók Dávid | 9. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
Z | Balogh Júlia | 11. | Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Nyíregyháza |
Z | Budai Judit Erzsébet | 10. | Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium | Mosonmagyaróvár |
Z | Dolgos Nóra | 10. | NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely |
Z | Egri Máté | 10. | Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely |
Z | Fonyó Diána | 11. | Keszthelyi Vajda János Gimnázium | Keszthely |
Z | Gál Róbert | 10. | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya |
Z | Ignéczi Orsolya | 11. | Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium | Nyíregyháza |
Z | Lengyel Letícia | 11. | Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium | Nyíregyháza |
Z | Németh Ferenc | 10. | Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum | Szolnok |
Z | Pántya Réka | 10. | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös |
Z | Pataki Vilmos | 10. | Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakközépiskola | Budapest |
Z | Sárfi Gergő | 10. | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest |
Z | Sum Csaba | 11. | Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium | Nyíregyháza |
Zs | Csabai Bence | 11. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
Zs | Csahók Tímea | 11. | Németh László Gimnázium | Budapest |
Zs | Csallóközi Kristóf | 11. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
Zs | Csiga Levente | 12. | Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium | Nyíregyháza |
Zs | Gerliczky Bence | 11. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
Zs | Horváth Péter | 11. | NYME Bolyai J. Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely |
Zs | Komlósi Teréz | 12. | Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium | Nyíregyháza |
Zs | Ruskó Eszter | 12. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
Zs | Szabó Eszter | 12. | Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium | Nyíregyháza |
Zs | Vadász András | 11. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest |
Zs | Varnyú Dóra | 12. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen |
Zs | Zentai Zsófia | 12. | Eötvös József Gimnázium és Kollégium | Tata |
Szervezők
Csoport | Név |
A | Gyimesi Bernadett (Csibe) |
A | Kenéz Ágnes (Ági) |
B | Dian Csenge (Csenge) |
B | Balogh Adrienn (Ada) |
C | Tátrai Alida (Alcsi) |
C | Varga László (VaLaci) |
K | Szitás István (Pesta) |
K | Farkas Gitta (Gitta) |
L | Mikulán Attila (blick) |
L | Kovács Péter (mizo) |
M | Csóka Győző (Győző) |
M | Ruskó Eszter (Eszter) |
M | Dudás Zsolt (DZs) |
ve | Kiss Julianna () |
ve | Klein Sándor () |
ve | Karancsi János () |
X | Lantos András (Bandi) |
X | Szabó Eszter (Eszter) |
X | Hadfi János (Jani) |
Y | Boross Péter (Miniszter) |
Y | Klausz Milán (Milán) |
Y | Varnyú Dóra (Dóri) |
Z | Börcsök Bence (Bence) |
Z | Kátay Tamás (Katay) |
Zs | Buzás Attila (Attila) |
Zs | Tóth László Márton (Laci) |