Medve Matek Élménynap 2018 - Budapest
Budapest, 2018. február 24.
Résztvevő diákok
Név | Évfolyam | Iskola | Város | |
Korbai Gyöngyvirág | 10. | Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest | |
Mátéfy Ádám | 8. | Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest | |
Egyházi Hanna | 8. | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan | |
Egyházi Godó | 5. | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan | |
Szerecz Vilmos | 10. | Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium | Budapest | |
Bilsiczky Ádám | 5. | Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Juhász Máté Levente | 7. | Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Pécsely | |
Kollek-Melkvi Gábor | 7. | Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Pécsely | |
Paulik Vivien | 12. | Tomori Pál Magyar-Angol Két tanítási nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola | Budapest | |
Móricz Gergő | 6. | Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest | |
Vida Boldizsár | 8. | Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest | |
Fok Robi | 9. | Közgazdasági Politechnikum Alternatív Gimnázium és Szakközépiskola | Budapest | |
Fok Miki | 6. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Szücs Barnabás | 7. | Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Pécsely | |
Király Barnabás | 8. | Sopronhorpácsi Általános Iskola | Sopronhorpács | |
Kozma Hanna | 11. | Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium | Cegléd | |
Biró Botond | 5. | Szent István Katolikus Általános Iskola | Mezőkövesd | |
Pusztai Rebeka Petra | 8. | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest | |
Pusztai Botond András | 6. | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest | |
Róth András | 9. | Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Iker Sámuel | 7. | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi | |
Lobitz Andor | 8. | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr | |
Bárdos Balázs | 6. | Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Orosháza | |
Csizmadia Szabolcs Zsolt | 6. | Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Orosháza | |
Sándor Marcell | 6. | Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Orosháza | |
Irimiás Márk | 8. | Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Orosháza | |
Kulcsár András | 8. | Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Orosháza | |
Czikó Lili | 5. | Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola | Biatorbágy | |
Csáky Soma | 5. | Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola | Biatorbágy | |
Jánosa Máté | 5. | Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola | Biatorbágy | |
Halászy-Kiss Noémi | 9. | Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium | Budapest | |
Schenk Anna | 9. | Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium | Budapest | |
Radvánszki Ferenc | 8. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Ember Zsófia | 5. | Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola | Biatorbágy | |
Kovács Lili | 5. | Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola | Biatorbágy | |
Pirka Botond | 7. | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi | |
Vaczkó Levente | 7. | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi | |
Zolnai Sámuel | 8. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Bársony Csaba | 8. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Kotán Bence | 8. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Szin Imola | 8. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Szin Attila | 6. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Valent László | 6. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Farkas Mór | 6. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Szakál Soma | 6. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Kovács Szabolcs | 6. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Szalai Botond | 6. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Kaltenecker Balázs Bence | 7. | ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium | Budapest | |
Szalanics Tamás | 8. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola | Nyíregyháza | |
Bálint Lili | 8. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola | Nyíregyháza | |
Bálint Hanna | 5. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola | Nyíregyháza | |
Szatmáry Sára | 8. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Hermann Kata | 8. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Kiss Dániel | 8. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Pusztaszeri Emma | 5. | Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola | Biatorbágy | |
Schubert Ádám | 5. | Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola | Biatorbágy | |
Gerecs Milán | 8. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Lukács Nimród | 8. | Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium | Budapest | |
Görömbey András | 7. | Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium | Budapest | |
Szabó István | 8. | Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium | Budapest | |
Ferge Balázs | 7. | Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Hangay Luca | 5. | Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Juhász Bence | 7. | Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Fontányi Alexandra | 5. | Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Botos Zsófia | 5. | Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Vass Viktória Boglárka | 6. | Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Ecsedi Sámuel | 7. | Scheiber Sándor Gimnázium és Általános Iskola | Budapest | |
Éles Júlia | 8. | Szatmárnémeti Kölcsey Ferenc Főgimnázium | Szatmárnémeti | |
Bender Balázs | 7. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Réthelyi Ágnes | 7. | Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon | Gödöllő | |
Don Júlia | 6. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Betegh Janka | 6. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Rácz Kamilla | 6. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Rákosy Vanda | 6. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Rákosy Gordon | 6. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Csintalan Orsolya | 5. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Csoma Lili | 5. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Topor Sára | 5. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Lasnói Zsolt | 5. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Both Samu | 5. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Biró Anna | 5. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Rákos Zorka | 5. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Beck Réka | 5. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Takács Julianna | 5. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Diószegi Bence | 5. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Motika Lilla | 5. | Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola | Biatorbágy | |
Holovács Márk | 6. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Sánta Zsófia | 7. | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi | |
Gergely Gabriella | 7. | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi | |
Kepli Emese | 7. | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi | |
Vaczkó Máté | 7. | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi | |
Maczkó Dániel | 7. | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi | |
Gubek Rebeka | 5. | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör | |
Hegymegi Ákos | 6. | Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola | Budapest | |
Zavalnij Dorottya | 6. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Mózsa Viktor | 6. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Dér Ágoston | 6. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Szántó Dávid | 6. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Willerding Áron | 6. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Molnár András | 6. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Mészáros Gergő | 6. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Bakonyi Tamás | 6. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Szélba Krisztián | 7. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Knuth Eszter | 7. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Szomorjai Benedek | 7. | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest | |
Kiss Orsolya | 7. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Fogl Péter | 11. | Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola | Balatonfüred | |
Sándor Beáta | 6. | Református Általános Iskola Balatonfüred | Balatonfüred | |
Mócsy Mátyás | 8. | Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium | Budapest | |
Rábai Gellért | 6. | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest | |
Egyed Balázs | 6. | Babits Mihály Gimnázium | Budapest | |
Szalai Barna | 6. | Református Általános Iskola Balatonfüred | Balatonfüred | |
Tarján Teréz | 8. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest | |
Simics Sára Dorottya | 6. | Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Regős Zsombor | 5. | Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest | |
Regős Botond | 5. | Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest | |
Csedő Balázs | 8. | Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Tóth Dóra | 7. | Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Szilasi Zsófia | 7. | Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Szabó Noémi | 5. | Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Nagy Tünde | 12. | Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Szántó Zalán | 7. | Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Nerada Balázs | 7. | Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Bors Bertold | 6. | Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Herczku Noémi | 6. | Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Hegedűs Krisztián | 5. | Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola | Délegyháza | |
Schultz Rebeka | 11. | Tatai Református Gimnázium | Tata | |
Benkeházi Bence András | 5. | Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola | Délegyháza | |
Gál Róbert | 12. | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya | |
Horváth- Tőkés Konrád | 6. | Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Ottrok Gabriella | 9. | Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium | Dunakeszi | |
Ottrok Veronika | 8. | Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola | Budapest | |
Ottrok Barbara | 5. | Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola | Budapest | |
Szabó Zsuzsanna | 8. | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló | |
Molnár Marcell Oszkár | 6. | Fodros utcai általános iskola | Budapest | |
Penyige Zita | 10. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen | |
Pete Viola | 6. | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár | |
Kőszeghy Vilmos | 6. | ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola | Budapest | |
Ihász Kristóf | 9. | Egry József Középiskola, Szakiskola és Kollégium | Zánka | |
Ihász Márk | 7. | Rákóczi Telepi Tagiskola | Várpalota | |
Dubis Botond | 6. | Gödöllői Damjanich János Általános Iskola | Gödöllő | |
Radványi Zita | 8. | Szent Imre Általános Iskola | Mezőkövesd | |
Pete Mihály | 5. | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár | |
Kovács László Levente | 7. | Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola | Délegyháza | |
Márton Ágnes | 7. | Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium | Dabas | |
Novák István | 12. | BGSZC Csonka János Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája | Budapest | |
Cser Boglárka | 8. | Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola | Délegyháza | |
Mozsdics Máté | 8. | Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola | Délegyháza | |
Csákány Olivér | 9. | Lovassy László Gimnázium | Veszprém | |
Horváth Mihály | 7. | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Budapest | |
Szabó Gergely | 5. | ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola | Budapest | |
Tisza Petra Katalin | 7. | Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola | Délegyháza | |
Márton Kristóf | 7. | Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola | Délegyháza | |
Balogh Dávid Árpád | 7. | Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola | Délegyháza | |
Lukács Botond | 6. | Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola | Délegyháza | |
Bánffy Boróka | 5. | Szent László Általános Iskola | Bicske | |
Horváth Levente | 5. | Szent László Általános Iskola | Bicske | |
Majer Marcell | 5. | Szent László Általános Iskola | Bicske | |
Benkő Eszter | 6. | Szent László Általános Iskola | Bicske | |
Halász Panna | 6. | Szent László Általános Iskola | Bicske | |
Juhász-Nagy Ernesztina | 6. | Szent László Általános Iskola | Bicske | |
Pozsgai Sámuel Zsolt | 6. | Szent László Általános Iskola | Bicske | |
Suszter Csongor | 6. | Szent László Általános Iskola | Bicske | |
Tóth Richárd | 6. | Szent László Általános Iskola | Bicske | |
Halász Mátyás | 7. | Szent László Általános Iskola | Bicske | |
Hodozsó Balázs | 7. | Szent László Általános Iskola | Bicske | |
Nagy-Nyika Tamara | 7. | Szent László Általános Iskola | Bicske | |
Rieger Örs | 5. | Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola | Budapest | |
Pál István | 8. | Révai Miklós Gimnázium és Kollégium | Győr | |
Juhász Bálint | 5. | Szent Imre Kaolikus Általános Iskola | Eger | |
Fisli Gergő | 6. | Rákóczi Telepi Tagiskola | Várpalota | |
Borbély Mihály | 6. | Rákóczi Telepi Tagiskola | Várpalota | |
Kiss Alexandra | 7. | Rákóczi Telepi Tagiskola | Várpalota | |
Borbély András | 8. | Rákóczi Telepi Tagiskola | Várpalota | |
Krajczár Dávid | 8. | Rákóczi Telepi Tagiskola | Várpalota | |
Oszvald Bence | 7. | Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Pécsely | |
Gyenei Manó | 5. | Czabán Általános Iskola | Budapest | |
Mező Panna | 8. | Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós | |
Pálfi Fruzsi | 7. | Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium | Budapest | |
Kis-Tót Bálint | 9. | Németh László Gimnázium | Budapest | |
Kis-Tót Zsigmond | 7. | Németh László Gimnázium | Budapest | |
Pulszter Csaba | 7. | Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szigetszentmiklós | |
Kada Koppány | 7. | Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szigetszentmiklós | |
Mayer Levente | 7. | Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szigetszentmiklós | |
Majoros Gergő | 7. | Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szigetszentmiklós | |
Szabó Máté | 7. | Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szigetszentmiklós | |
Szabó Ádám | 5. | Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szigetszentmiklós | |
Weinberger Péter | 11. | Scheiber Sándor Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium | Budapest | |
Gyöngy Lilla | 6. | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Arany János téri feladatellátási helye | Debrecen | |
Varga Tilia | 5. | Dunakeszi Szent István Általános Iskola | Dunakeszi | |
Szabó Miléna Dóra | 11. | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Szabó Lorena Liza | 7. | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Pudner Anna | 7. | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest | |
Bekő Ákos | 5. | Szent Imere Katolikus általános Iskola | Eger | |
Mezei Dániel | 5. | Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda | Eger | |
Gyárfás Réka | 7. | Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium és Kollégium | Aszód | |
Gyárfás Zselyke | 5. | Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium és Kollégium | Aszód | |
Szirt Máté | 5. | Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest | |
Dudra István | 5. | Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest | |
Molnár Boglárka | 5. | Andreetti Károly Általános Iskola és Művészeti Iskola | Sóskút | |
Molnár Csaba | 5. | Andreetti Károly Általános Iskola és Művészeti Iskola | Sóskút | |
Krassóy Nándor | 8. | Karinthy Frigyes Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest | |
Kiss Fruzsina Zoé | 5. | Közép-budai Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest II. kerület | |
Illés Viktória | 5. | Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium | Tamási | |
Pencs Barnabás | 5. | Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium | Tamási | |
Simon Szofi | 5. | Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium | Tamási | |
Szabó Zsombor | 5. | Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium | Tamási | |
Szalai Barnabás | 5. | Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium | Tamási | |
Szathmáry Milán | 5. | Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium | Tamási | |
Baán László | 7. | Németh László Gimnázium | Budapest | |
Szimeiszter Zalán | 5. | Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium | Tamási | |
Tóth Boróka Hajna | 5. | Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium | Tamási | |
Uszinger Tamás | 5. | Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium | Tamási | |
Barna Brigitta | 5. | Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium | Tamási | |
Turai Valentin | 5. | Galgagyörki Gárdonyi Géza Általános Iskola | Galgagyörk | |
Wencel Anna | 6. | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest | |
Reinhardt Milán | 6. | Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános Iskola | Székesfehérvár | |
Almási-Füzi Dávid | 6. | Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós | |
Urbán Dorottya | 6. | Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Németh Levente | 6. | Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Szamkó Máté | 6. | Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Szabó Dániel | 8. | Rákóczi Telepi Tagiskola | Várpalota | |
Szilágyi Gergő | 5. | Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szigetszentmiklós | |
DH Anna | 10. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest | |
Rumi Zoárd | 10. | Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest | |
Caracciolo Lara | 8. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | |
Debreceni Dániel | 6. | Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola, Általános Iskola és Óvoda | Mezőtúr | |
Spéth Gergely | 6. | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest | |
Horlik Zalán Zoltán | 9. | Boronkay György Műszaki Szakgimnázium és Gimnázium | Vác | |
Jen Lilla Laura | 5. | Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola | Szentendre | |
Sándor Zsófia | 7. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest |
Résztvevő tanárok
Név | . | Iskola | Város | |
Bem Tímea | Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | ||
Aczél Judit | Budapesti Vendéglátóipari és Humán SZC Dobos C. József Szakképző Iskolája | Budapest | ||
Czermann Andrea | Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Pécsely | ||
Tóthné Kunstár Judit | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi | ||
Fidlerné Kiss Annamária | Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola | Biatorbágy | ||
Oroszné Vass Ildikó | Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Orosháza | ||
Orosz László | Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Orosháza | ||
Tompa Lajos | Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Orosháza | ||
Takó Klára | Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola | Dunaújváros | ||
Palkó László | Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest | ||
Süveges-Szabó Marianna Éva | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | ||
Rácz Ildikó | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest | ||
Tompáné Barabás Edit | Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Orosháza | ||
Vörösmarty Gyöngyi | BCE | Budapest | ||
Virga Mariann | Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | ||
Szabó Péterné | Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szigetszentmiklós | ||
Nemesházi Jusztina | Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós | ||
Marlók Alíz | Magántanár | Balatonfüred | ||
Kecskeméti Csaba | Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium | Dunaújváros | ||
Boros Judit | Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola | Délegyháza | ||
Orbán-Sántha Réka | Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola | Gödöllő | ||
Csürke Ibolya | Közgazdasági Politechnikum Alternatív Gimnázium és Szakközépiskola | Budapest | ||
Jéhnné Csók Ildikó | Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola | Pécs | ||
Jéhn János | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma | Pécs | ||
Fazekas Sándorné | Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola | Debrecen | ||
Benkőné Di Giovanni Rita | Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest | ||
Szenyovszky Judit | A Gondolkodás Öröme Alapítvány | Gyöngyös | ||
Fülöpné Tóth Henrietta | Halásztelki Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola | Halásztelek | ||
Juhász Nikolett | FPSZ XIX. Ker Tagint | Budapest | ||
Nándoriné Palásti Judit | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi | ||
Harsányi László | Munkanélkül | Szigetszentmiklós | ||
Gerstmárné Takács Beatrix | Rákóczi Telepi Tagiskola | Várpalota | ||
Dömők Istvánné Marika | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Budapest | ||
László Réka | Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat XX. kerületi Tagintézmény | Budapest | ||
Dr. Lovasné Báder Katalin | Szent László Általános Iskola | Bicske | ||
Hunyadi Ágnes | Szent László Általános Iskola | Bicske | ||
Koch Józsefné | Szent László Általános iskola | Bicske | ||
Fábián Istvánné | Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szigetszentmiklós | ||
Kiss Csilla | BMSZC Neumann János Számítástechnikai Szakgimnáziuma | Budapest | ||
Sziky Csilla | nincs | Budapest | ||
Volter Etelka | Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium | Cegléd | ||
Batkiné Szalontai Gyöngyvér | Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | ||
Rovácsné Simon Erika | Kőkúti Általános Iskola | Tata | ||
Kamarás Krisztina | Czabán Általános Iskola | Budapest | ||
Csolák Veronika | Váci Madách Imre Gimnázium | Vác | ||
Pintér M. Zsuzsanna | Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, EGYMI és Kollégium | Budapest | ||
Kovácsné Sényi Anikó | Kőbányai Bem József Általános Iskola | Budapest | ||
Langó-Virág Zsuzsánna | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Veresegyház | ||
Szabó Péter | Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szigetszentmiklós | ||
Dénesné H. Katalin | Kispesti Bolyai János Általános Iskola | Budapest | ||
Varga Krisztina | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Veresegyház | ||
Cz. Nagyné Bándi Klára | Minerva Tanulási Alternatíva | Veszprém | ||
Horváthné Stumm Erzsébet | Piarista Gimnázium és Kollégium | Vác | ||
Dér Viktória | Nagykovácsi Általános Iskola | Nagykovácsi | ||
Zachárné Lehoczki Anita | Gödöllői Damjanich János Általános Iskola | Gödöllő | ||
Gáll Viktória | Gödöllői Damjanich János Általános Iskola | Gödöllő | ||
Endrényi Flóra | BMSZC Neumannn János Szakgimnázium | Budapest | ||
Murányi Marian | BMSZC NJSZG | Budapest | ||
Witzlné Ulrich Anikó | Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium | Tamási | ||
Orbán Noémi | Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola | Herend | ||
Losó Krisztina | Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum | Budapest | ||
Galambosi Péter | Acsai Petőfi Sándor Általános Iskola | Acsa | ||
Csiszár Regina | Székesfehérvári Németh László Általános Iskola | Székesfehérvár | ||
Szabolczki Zsuzsanna | Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest | ||
Kasza Istvánné | Fókusz Gimnázium és Szakképző Iskola | Miskolc | ||
Zombori Anna | Óbudai Árpád Gimnázium | Budapest | ||
Szegedi Vargháné Bednay Györgyi | Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Budapest | ||
Debreceni Emese | Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola, Általános Iskola és Óvoda | Mezőtúr | ||
Faludy Zsanett | BMSZC Egressy Gábor Két Tanítási Nyelvű Szakgimnáziuma | Budapest | ||
Mekotáné Marton Andrea | Horváth István Általános Iskola | Pétfürdő | ||
Farkasházi Csilla | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium | Budapest | ||
Szabó Krisztina | Bp., I. kerület Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest | ||
Kisné Rácz Erzsébet Ibolya | BMSZC Egressy Gábor Két Tanítási Nyelvű Szakgimnáziuma | Budapest | ||
Edőcsény Csenge | ELTE | Budapest | ||
Nyitrai Orsolya | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Szakközépiskola | Budapest | ||
Horváth Emese | pedagógusként végeztem (mat.-fiz szak), jelenleg nem tanítok, mint szülő is érdekel az esemény. | Budapest | ||
Eperjesi Emese | Epreskerti Általános Iskola | Debrecen | ||
Mikulán János | Epreskerti Általános Iskola | Debrecen |